3 Üye 3 Yorum

iklima

Bu da Geçer YaHû
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
2,620
9,501
35
Balikesir
Cevap: Bize onu anlat

Qasem hayal dünyası geniş güzel bir arkadaşımız efulim cok fazla tanımıyorum ama dua arkadaşım sukutu hayal hiç tanımıyorum [MENTION=121]ALI[/MENTION] @suküt@nokta

• Beğen
Tepkiler: SiyahSancaktaR

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info

[MENTION=121]ALI[/MENTION] abi gurbetçi iz duygusal ve düşünceli bir büyüğümüz.

[MENTION=1619]Sükut[/MENTION] : eski nicki eymendi bu forumdan askere göndermiştik kendisini..saygılı anlayışlı çok paylaşımcı değil ama sorgulayıcı algıları açık Bi arkadaşımız.

[MENTION=60]NoktA[/MENTION] kendine özgü havası olan zeki esprili ve ince düşünceli Bi arkadaşımız. Bu aralar çok göremiyoruz kendisini umarız fazla özletmez:))
[MENTION=142]Mevsim[/MENTION]
[MENTION=4]Mystery[/MENTION]
[MENTION=12]Tuğba[/MENTION]

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,110

[MENTION=142]Mevsim[/MENTION]
Çok tanımama rağmen bir tarafı neşeli, bir tarafı hüzün, bir tarafı sözler dökülür,,, :) ortaya karışık bir şey,, :) :052::052:
Yazdığı sözlerini beğenerek takip ederim güzel yazıyor maşallah,, ooo bir güzel insan,, papatya1 papatya1
[MENTION=4]Mystery[/MENTION] saygılı bir kardeşimiz bazen sessiz bazen arada yazar çizer, güzel yazar,, Rabbimiz yuva huzuru daimi etsin inşallah çAy123çAy123

[MENTION=12]Tuğba[/MENTION] çok tanımıyorum öyle tanışma fırsatımız olmadı ama neşeli onu fark ettim,,, Rabbimiz yüzünden tebessümü eksik etmesin inşallah,,, :) papatya1 papatya1 :052:

[MENTION=28]sükutu-ezber[/MENTION]
[MENTION=1]Karaton[/MENTION]
[MENTION=33]İklil[/MENTION]

• Beğen

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527

[MENTION=28]sükutu-ezber[/MENTION] : Sükut etidir arada sitem etsede severim. Yazan insan eyi insandır. Bilgi yolcukuğunda yol alıyor demektir. Yazmayı sever. Kalemin hiç susmasın...
[MENTION=1]Karaton[/MENTION] bu aralar iyi aktşf ama bu aralarda be yoğunum. Denk gelsek iyi şeyler çıkacak ortaya. Vahye yaklaşımını seviyom.
[MENTION=33]İklil[/MENTION] :) Her gördüğümde tebessüm ederim. Geçmişin anılarını saklar. Tanıştığımız yerde hiç iyi olmayan anılar varsada kendisinin asla zararını görmedim. Seviyeli saygılı biri.

Sevgi Platformu / Qasem

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527

Hemen ekliyorum
[MENTION=60]NoktA[/MENTION] [MENTION=11]Yaren[/MENTION]
@İklima

Sevgi Platformu / Qasem

iklima

Bu da Geçer YaHû
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
2,620
9,501
35
Balikesir

Nokta esprili iyi beni kizirmayi seven biri:) yaren sevdiğim ablalarımdan hemde cok iyi esprili neşeli ve ben ıklima delinin biri ıste öyle :) ve yazıyorum 3 kişi [MENTION=1]Karaton[/MENTION]-@nokta-@zarip

• Beğen

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,110

[MENTION=1]Karaton[/MENTION] has bir kardeşimdir bazen konuşur bazeb susar,,, arada komiktir tipik bir laz kendileri,, :)bilgi donanımlı boş değil yane,,
Bilgiyi sever, bilgiyle ilgilenir ortamı bulmasını da sever, mecbur bulacak ooo bir kurucu,,, hhhz

[MENTION=60]NoktA[/MENTION] şu anda yok konuşuyum arkasından, değişukk bişi,,, hhhz hiç tanımam kendisi burada paylaşımlarını görüyorum, İnsanlara uzak birisi bazen şaşırtır beni esprisi yapar bir karalama yapmıştı devam edeydi iyiydi,, forumlar için aranılan bi tip paylaşımları güzeldi diyelim gelirse güzel deriz,,, :)

[MENTION=1564]ZARiP[/MENTION] has bir kardeşimizdir, yazmasınıda sever çok aktif olmasa da iyidir, komik şeyleri sever ve yapar sohbeti de az çok öyle gördüğüm kadarıyla Rabbimiz ailesiyle beraber hayırlı huzurlu yuva devam etsin inşallah,,,,

[MENTION=21]mümine[/MENTION]
[MENTION=7]Lâ Tahzen'''[/MENTION]
[MENTION=1671]Hasretim[/MENTION]

• Beğen

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
[MENTION=21]mümine[/MENTION] ablam candır gerisi heyecandır..
Bir anektod.
Bir gün kargo kapımı çaldı evrakı imzalayıp zarfı teslim aldım.
Üzerindeki pul uluslararası, şaşırdım meraklandım.
Zarfı açtım taa viyanalardan uzak diyarlardan bir kart postal.
mümine ablam erinmemiş kart postal yollamış bana.
Mutlu oldum. Abla baş tacısın:)

[MENTION=7]Lâ Tahzen'''[/MENTION] Allah onunla, benimle herkesle.
Bu arkadaşımız duygusaldır şiir yazmayı ve okumayı sever
Çini sanatını yemiş yutmuş. zanaatkar insanlara herzaman derinden bir saygım vardır. Çünkü onlar gerçekten kabiliyetli ve sabırlı insanlardır.
Bu arkadaşımızda öyle eski ve kıymetlilerimizdendir.
[MENTION=1671]Hasretim[/MENTION], toprağım çok göremiyoruz malum çoluk çocuk korana derken zaman akıp gidiyor onun içinde sanırım. Eskiden hızlıydı heryere yetiştirdi şimdi anca çocuklarına yetebiliyor anlaşılan. Toprağım aranıyorsun He ihmal yok:))

[MENTION=110]Nazenin[/MENTION]
[MENTION=1685]''Eflal''[/MENTION]
[MENTION=1674]Nil[/MENTION]

[MENTION=1680]Neoma[/MENTION] bakınız burada var gull

• Beğen

Hasretim

Sp Kullanıcı
8 Nis 2020
203
719
[MENTION=1671]Hasretim[/MENTION], toprağım çok göremiyoruz malum çoluk çocuk korana derken zaman akıp gidiyor onun içinde sanırım. Eskiden hızlıydı heryere yetiştirdi şimdi anca çocuklarına yetebiliyor anlaşılan. Toprağım aranıyorsun He ihmal yok:)

Allah razı olsun abi. Ne güzelde dedin, anca çocuklara yetiyorum cidden ama buralara da gelmeye çalışıyorum işte :052:

Son mesajlar