Adanmış bir hayat

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
Sevgili günlük, birisini yanlis anlayip yanlis yorumlayabilirsin bunun da gayet masum bir aciklamasi vardir vede yeterlidir. Yanlış anlamışım/yanlis anlamışsın!

Ama ! Ne olduğunu anlamadığın/m şeylere yaptığın yanlış yorumlar insanin canını daha fazla yakmaktan baska birşeye yaramaz.
Yada öyle anlamak istedin. İçine attığın bastırdığın seyler boyle bir refleksle yol açtı ..
Öyle yani

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
Derler ki :
Şükür nimeti,
Sabır imanı,
Şikayet derdi artırır..

Bunu okuyunca bazi taşlar yerinde oturuyor. Demekki dua ederken ne diyecegini ne isteyeceğini bilmek gerekiyormuş. Dertleşmek adı altında sırlarının üstünü açmak da iyi birsey değilmiş. Hamdolsun bu günümüze

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
received_5469793423132036.jpeg

Hayatı sorgulamayı bırakalı cok oldu.
Mesela pazar gunlerini severim. Son bahar da pazar günlerini daha bi severim. Sokak cadde bos oldugundanmıdır bilmem ama severim işte..
Bir baska en sevdigim şey ise maydanoz'a limon sıkıp afiyet ile yemek. Burada yumurta ve turp günün konuğu idi ..
Konumuz klasik pazar muhabbeti 😊

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
Sonra dedim ki;
"Hiç bir şey hissetmemek,
Bazen huzur verir."

Kendi yaran kendi derdin ile mutlusu dur.
Huzurlu yani.
Sen sana iyisindir.
Bu durumu bir başkasına anlatamıyorsun. Zaten seni dinleyen kimse de yok. Herkes eteğindeki, sırtındaki yükü bosaltabilecegi müsait bir yer arıyor.

Sonra dedim ki; hiç bir şey hissetmemek bazen huzur verir.

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,018
53,603
Sonra dedim ki;
"Hiç bir şey hissetmemek,
Bazen huzur verir."

Kendi yaran kendi derdin ile mutlusu dur.
Huzurlu yani.
Sen sana iyisindir.
Bu durumu bir başkasına anlatamıyorsun. Zaten seni dinleyen kimse de yok. Herkes eteğindeki, sırtındaki yükü bosaltabilecegi müsait bir yer arıyor.
Ben bunu yıllardır diyorum 😊 yazıya döktüğün için emeğine sağlık 😊

Son mesajlar