Özgün Konu Anlıkları Alalım

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,003
53,547
Anını yaşıyorsun sefan olsun 🤗🤗

Yok ona verecek o kadar para yok,, inşallah ilerde yaşarsam
🙃
Bir de tek başıma biraz zor oyy nenem,,

Haftalık ne kadar bungalov evleri 🧐
Ben günlük tutuyorum
500 de var 3000 de sen karar veriyorsun, neden tek zor korkarmisin 🙄 seçenekte var ortak kullanım bahçe içinde bungalovlar ama öyle birbirine yakın düşünme çiftlik içine serpiştirilmiş şirin oluyor 😊

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,657
59,488
Ben günlük tutuyorum
500 de var 3000 de sen karar veriyorsun, neden tek zor korkarmisin 🙄 seçenekte var ortak kullanım bahçe içinde bungalovlar ama öyle birbirine yakın düşünme çiftlik içine serpiştirilmiş şirin oluyor 😊
Tek başına korkarım bir de değer verdiğim 2 kişi yanımda olsun daha güzel olur tabii aynı kafada olacaksın🤭

Evde zaten oturma odasında bol bol tek başıma kalıyorum güzel bir şey bazen tek kendinle kalmak insan yapmalı,,,

Nasıl kalabalık mı oralar birbirine yakın mı bungalov evleri,,

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,003
53,547
Günlük 500 olan çiftlik içine 5 6 tane bungalov birbirine öyle rahatsız edecek yakınlık ta değil ama havuz ortak ,ben doğa için tercih ediyorum 😊 şehirden uzaklaşmak istediğimde
Sapanca Sakarya dada çok güzel yerler var sana şile daha yakın ordada nehir kıyısında harika yerler var düşünürsen bak derim 😊

EzEL

Sp Kullanıcı
13 Haz 2022
1,717
7,783
Günlük 500 olan çiftlik içine 5 6 tane bungalov birbirine öyle rahatsız edecek yakınlık ta değil ama havuz ortak ,ben doğa için tercih ediyorum 😊 şehirden uzaklaşmak istediğimde
Sapanca Sakarya dada çok güzel yerler var sana şile daha yakın ordada nehir kıyısında harika yerler var düşünürsen bak derim 😊
kişi başı fiyat mı tek kullankmlık olan var havuzlu onlar pahalı sanırım günlük 3,4 k civarı

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,003
53,547
kişi başı fiyat mı tek kullankmlık olan var havuzlu onlar pahalı sanırım günlük 3,4 k civarı
500 olan ortak kullanım bahçe içinde olan onu hiç kullanmadım bilmiyorum ben iki gün için 3000 verdim bahçe içinde tekti
Ortak kullanımlı havuzlu olanlar pahalı değil , açıkçası aman aman araştırma yapmadım bir iki yer sormuştum ordan biliyorum
Aslında karar aldım ordan yer alıp kendime bungalov yaptırıp pahalica kiralamaliyim 😃 benim kaldığım zamanlarda inek almalı @Eylül Başak a resim atmalıyım 😃

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,657
59,488
Havuzlu mu yok almıyayım bize uymaz ağğğbiii 🤭
Ağğbii olmayacaktı dimi🤭

Zaten öyle yerlerde istemem çıxx bana göre değil, hiç tercihime uymuyor

zaten gittim de bi o havuz kaldı dermişim 🤭🤭

Benim tercih ettiğim yer bol bol yeşillik, orman olsun ama ıssız değil yürüyüş yerlere, şöyle termosunu alıp gidip doğa ile başbaşa olan yerler 🙃🙃

10 gün 5bin tl güzel aslında,,

Son mesajlar