Dizi/Yorum Anne with an E

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,439
66,753
89D66F98-4ACD-41CA-8A6B-5FCC4D2D11B7.jpeg

„Anne with an E“ 1800‘lü yillari anlatan bir dönem dizisi.
Konu itibariyle öksüz ve yetim bir kızın evlatlik edilmesini, yasadiklarini insanin icini isitarak anlatiyor.
Manzaralar, diyaloglar, kiyafetler, kullanılan dil ve tabi ki Anne mükemmel :)
herkese hitap eden bir dizi olmayabilir ama 2 bölüm disini sıkıp izleyen herkes devamını getirecektir, enteresan bir bagimliligi var. 👍🏻
Marilla ve Matthew Cuthbert Kardeslerin huysuz birer ihtiyardan nasilda mükemmel bir anne babaliga dogru yolculugu o kadar güzeldi ki.. ❤
Dizi Kanadanin Prens Edward Adasinda geciyor.. bir Ada bu kadar mi güzel olur, bu kadar mi sahane olur 😍
Herseyiyle içimi sıcacık yapan bir dizi. 🥰
2017 yılında Kanada televizyonu cbc'de yayinlanmis.
Sonrasinda da Netflix de yayinlandi.
Dizi 3 sezon.

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,192
86,238
Ekli dosyayı görüntüle 12354

„Anne with an E“ 1800‘lü yillari anlatan bir dönem dizisi.
Konu itibariyle öksüz ve yetim bir kızın evlatlik edilmesini, yasadiklarini insanin icini isitarak anlatiyor.
Manzaralar, diyaloglar, kiyafetler, kullanılan dil ve tabi ki Anne mükemmel :)
herkese hitap eden bir dizi olmayabilir ama 2 bölüm disini sıkıp izleyen herkes devamını getirecektir, enteresan bir bagimliligi var. 👍🏻
Marilla ve Matthew Cuthbert Kardeslerin huysuz birer ihtiyardan nasilda mükemmel bir anne babaliga dogru yolculugu o kadar güzeldi ki.. ❤
Dizi Kanadanin Prens Edward Adasinda geciyor.. bir Ada bu kadar mi güzel olur, bu kadar mi sahane olur 😍
Herseyiyle içimi sıcacık yapan bir dizi. 🥰
2017 yılında Kanada televizyonu cbc'de yayinlanmis.
Sonrasinda da Netflix de yayinlandi.
Dizi 3 sezon.
Aynı isim ve aynı senaryo küçüklüğümde izlemiştim. Ömrüm boyunca izlediğim ve etkisinde kaldığım ikinci film bu. Büyük ihtimalle bu yeni versiyonu. Eğer aynıysa kesinlikle izlemeye değer

Son mesajlar