Üye Sözlük Aşikar

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,320
29,328
2013 senesi dersek tam 7 sene olmuş yıllar ne çabuk geçiyor değilmi ?Ama bazı şeyler varki hiç değişmiyor ..Bazı nesneler bazı sözler tek bir kişiye ait oluyor ve onu anımsatıyor onu hatırlatıyor ..İçindeki çoçugun ölmesine izin verme hep böyle kal seviliyorsun canım iyiki varsın kırmızı ayakkabılı kız her daim yüzün ve yüreğin gülsün ??❤?

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Ne kadar yeni tanısamda ağır başlı sözünü bilen pozitif enerjili hoş sohbeti güzel duruşu ve hoş kaliteli paylaşımlarını ile takdire şayan çok kıymetli değerli muhteremlerden...:)
Rabbim iki cihanda huzur ve mutluluğa gark eylesin..
Rabbim ebedî razı olsun kendisinden ve tüm sevdiklerinden...:)
Amin muhterem kardeşim,Allah cc razı olsun. Kısa sürede bu denli değer görmek çok mutlu etti beni.. Sizde hâ keza benim icin öylesiniz..saygı deger tam bir beyfendi..insanlara karşı bu güzel tutumunuz daim olsun :) var olun efendim :cicek:

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Kendisini uzun yıllar öncesinden forumdan tanırım.
Bazı insanlar vardır yanınızda olmasada yanınızda imiş gibi gelir size.
Sanal dünyada abilik yapmayı çok sevdiğim şahıslardandır kendileri.
Uzun yıllar geçsede insanın aklında bırakılan hoş seda kalıyor muhakkak.
Abim ya mahçup oldum bak bu yazdiklarina karşı :cicek: foruma dönüşün beni gercekten çok mutlu etti..bana her zaman abilik ettin,saygi değer bir abi olarak hep hatirimda kaldın..unutulmadin yani :) foruma iyiki döndün.. Değerli insan var ol :cicek:

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
2013 senesi dersek tam 7 sene olmuş yıllar ne çabuk geçiyor değilmi ?Ama bazı şeyler varki hiç değişmiyor ..Bazı nesneler bazı sözler tek bir kişiye ait oluyor ve onu anımsatıyor onu hatırlatıyor ..İçindeki çoçugun ölmesine izin verme hep böyle kal seviliyorsun canım iyiki varsın kırmızı ayakkabılı kız her daim yüzün ve yüreğin gülsün ??❤?
Amin güzel yüreklim,Allah razı olsun :) ?

7 sene gecti mi? Ne ara okadar oldu ya :)

Canımsın,çok tesekkürler güzel düsüncelerin için.mutlu oldum bu güzel mesajınla :) sende iyiki varsın ve yürekten seviliyorsun ??? sende her zaman mutlu ol..yüreğin keder görmesin :gul: ?:srl:

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Forum da ki azınlıktan biri. Her zaman takip ederim. Kendi halinde, sakin, uyumlu, diğerlerinin aksine düzgün insanlardan biri. Tanışmamış olsakta bazı şeyler ortada.
Her şey istediği gibi olsun.
Amin :)
Senden böyle sözler duymak beni mutlu etti araf..tesekkür ederim..sende güzel izlenimler bırakmış olduğuma sevindim..eyvallah :giggle: :cicek:

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,332
Ah @Âşikâr
Ah kuzum
Ah sevdigimmm.. :)

nerden baslayayim bilmem ki..
Gönlü güzelim.. sen şu forumda koskoca bir “iyikisin” :kalp:
kafa dengim.. beni anlayan.. ayni şeye gülüp.. ayni şeye üzülebildigim nadir insanlardansın.. ❤
muhabbetine bayildigim.. zekana hayran kaldigim bir bal böcegi :)
O ben gibi bir fotograf asigi.. ?
O bir „Gurbet Kuşu” ?

Ne kadar espirili ve muhabbetli olsanda, gönlünde ki duygu yüklü köşeyi ben biliyorum :)
Güzel gönlünü kimseler kırmasın, incitmesin..
Herkese karsı naif, kibar ve düsünceli.. ❤

O benim canim Burcdasim :)
Cok iyi bir gözlemci.. hislerine ve duygularina güvenirim :) (sanirsin akrep burcu) hzhz

Rabbim enisteyle bir ömür mutlu eylesin seni iki gözümün cicegiii :)
Boy boy evlatlariniz, sira sira torunlariniz olsun saglik icinde insallah :)
(Napiiim kalabalik aileyi seviyorum) hzhz
Elleriniz birbirinden hic ayrilmasin, daima askla sevgiyle bakin birbirinize.. ❤

daha uzatirim aslinda da sıkmak istemiyorum :)
(Biliyorsun çene müsait) hzhz
Bir ikizler derki;
İnsan sevdigini sıkmamalı.. boğmamalı :)

bunları -Hira- olarak yazdım, Feritin duygularına girmiyorum girersem cıkamam hzhz

kısaca gizlesem de, aşikar etsem de, Canımsın benim:kalp::kalp::kalp:

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Ah @Âşikâr
Ah kuzum
Ah sevdigimmm.. :)

nerden baslayayim bilmem ki..
Gönlü güzelim.. sen şu forumda koskoca bir “iyikisin” :kalp:
kafa dengim.. beni anlayan.. ayni şeye gülüp.. ayni şeye üzülebildigim nadir insanlardansın.. ❤
muhabbetine bayildigim.. zekana hayran kaldigim bir bal böcegi :)
O ben gibi bir fotograf asigi.. ?
O bir „Gurbet Kuşu” ?

Ne kadar espirili ve muhabbetli olsanda, gönlünde ki duygu yüklü köşeyi ben biliyorum :)
Güzel gönlünü kimseler kırmasın, incitmesin..
Herkese karsı naif, kibar ve düsünceli.. ❤

O benim canim Burcdasim :)
Cok iyi bir gözlemci.. hislerine ve duygularina güvenirim :) (sanirsin akrep burcu) hzhz

Rabbim enisteyle bir ömür mutlu eylesin seni iki gözümün cicegiii :)
Boy boy evlatlariniz, sira sira torunlariniz olsun saglik icinde insallah :)
(Napiiim kalabalik aileyi seviyorum) hzhz
Elleriniz birbirinden hic ayrilmasin, daima askla sevgiyle bakin birbirinize.. ❤

daha uzatirim aslinda da sıkmak istemiyorum :)
(Biliyorsun çene müsait) hzhz
Bir ikizler derki;
İnsan sevdigini sıkmamalı.. boğmamalı :)

bunları -Hira- olarak yazdım, Feritin duygularına girmiyorum girersem cıkamam hzhz

kısaca gizlesem de, aşikar etsem de, Canımsın benim:kalp::kalp::kalp:
Yaa ama ben çok dugulandım ki şimdi :bynagla: iki gözümün çiceğisin sende..beni bu kadar kısa sürede tanıyıp tam manasıyla özetleyen nadir insanlardansın..tebessümle okudum hepsini..sana karşı duygularımı şu an nasıl ifade etsem bilemedimbynutan:iyi temennilerine yürekten amin..güzel dostum arkadaşım ve burçdaşım..? seninde üye sözlüğün vardı sanırım..içimi orada dökeyim ben sanahzhzbiricigim iyiki varsın.seni kocaman seviyorum????

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,332
Yaa ama ben çok dugulandım ki şimdi :bynagla: iki gözümün çiceğisin sende..beni bu kadar kısa sürede tanıyıp tam manasıyla özetleyen nadir insanlardansın..tebessümle okudum hepsini..sana karşı duygularımı şu an nasıl ifade etsem bilemedimbynutan:iyi temennilerine yürekten amin..güzel dostum arkadaşım ve burçdaşım..? seninde üye sözlüğün vardı sanırım..içimi orada dökeyim ben sanahzhzbiricigim iyiki varsın.seni kocaman seviyorum????
Bende seni devasa seviyorum hzhz ???

Son mesajlar