Özgün Konu Aşk nedir, nasıl yaşanır, nasıl davranılır?

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Senin ağzın çok fena yanmış ya,bi daha aşık falan olma bence:)

Her kadın fırça atmaz,tripli olmaz,genellemek doğru değil.Hem karşıda suç aramak kolaydır,zor olan kendimizi eleştirmek,dönüp bi aynaya bakmak lazım,belki de kabahat kendimizdedir.
Ayrıca bunun kadını erkeği yok ki,bazı ilişkilerde kadın bazı ilişkilerde erkek sorunludur.Veyahut bilinmeyen bi uyumsuzluk vardır.

Pejmürde

Sp Kullanıcı
23 Eyl 2019
227
394

Her kadın fırça atmaz,tripli olmaz,genellemek doğru değil.Hem karşıda suç aramak kolaydır,zor olan kendimizi eleştirmek,dönüp bi aynaya bakmak lazım,belki de kabahat kendimizdedir.
Ayrıca bunun kadını erkeği yok ki,bazı ilişkilerde kadın bazı ilişkilerde erkek sorunludur.Veyahut bilinmeyen bi uyumsuzluk vardır.
Sevgili admin hanım
Kendinize düşes rankı vermenizi talep ediyorum :)
Erkek olaydın çok kral adamsın derdim :p

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527

Ağzım ne yancak,
Biz aşkı ağızla değil ruhımızın derinlikerinde yaşrız. Kıymet bilene gül bahçesi eyler bilmeyene mezar....
Kalsın orda parmaklıklar arasında...

Hayır efenedim sorun herzaman kadındadır ben biliyom :)

Sevgi Platformu / Qasem

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Sen iyi misin bugün ya ?
Ağzı yanmak bi deyim ve iyi bilirsin ki deyimler kendi anlamının dışında kullanılır..
Ve bu konu fazla uzadı,maksadını aştı çoktan..

• Beğen

Qasem

Sp Kullanıcı
18 Şub 2017
3,530
527
Sen iyi misin bugün ya ?
Ağzı yanmak bi deyim ve iyi bilirsin ki deyimler kendi anlamının dışında kullanılır..
Ve bu konu fazla uzadı,maksadını aştı çoktan..
Hastayım ölüyom :)

Konu mizahi...
Bilerek uzatıyorum ki konuşacak çok şeyimiz olsun...

Pardon sayın Adminim :)

Sevgi Platformu / Qasem

• Beğen

Son mesajlar