Ayın konuğu "Mehlikâ"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mehlikâ

Dil châhta hâi
Sp Kullanıcı
27 Mar 2020
602
2,990
Ekli dosyayı görüntüle 7419
Nerelerdesin mübarek Mehlikâ uğramıyorsun pek buraya Bizi ihmal ediyorsun,,, sorular birikmiş,,, ??????

Sıkıntı anında neler yaparsın

Seni dinlemek isteyenlere ne söylemek isterdin
Ve hayat için neler önerirsin

Şiir yazarken nelere dikkat edersin,,, ???????????
Af ola hakkınızı helal edin ????
Genelde müzik açıp dans ederim... ve ardından birşeyler karalarım...
_Hayat bahsedildiğinden daha kısa bu yüzden ciddiye alsak da sorunları çok fazla ciddiye almamamız gerektiğini düşünüyorum... Biraz fazla kaderciyim sanırım ne olursa olsun, hayat ne sunarsa sunsun elimden gelenin en iyisini yapıyor ve sonrasını en güzelin sunduğu gibi kabul etmeyi seviyorum. Acısı ve tatlısıyla...tek tavsiyem ağrılarınızdan ve gözyaşlarınızdan hayıflanmayın ne mutlu ki bu hisleri barındıran bir kalbe sahibiz ... Ve attığınız her adım sevgi ile olsun zira sonucu kaybetmek dahi olsa kazanansınız bir yerlerde...
-Şiir yazarken akışa dikkat ediyorum ve tabiki duyguyu yansıtmaya çalışıyorum onun dışında kalemi tutuyorum o kendiliğinden süslüyor harfleri ...
Teşekkür ediyorum sorular için
Huzurlu vakitler diliyorum mübarek ☺?
Sevgilerimle ????

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,568
59,154
Daha önce forum hayatın hiç olmadı ilk forum deneyimin burası oldu,,, ???????
Forum Hakkında düşüncelerin nelerdir, ,, ?????
Seni burada daha aktif görürüz inşallah zira şiirlerin çok güzel takip ederim bilirsin elimden geldiğince,, ??????

Burayı nasıl buldun Mehlikanın gözünden nasıl görünüyor ?????

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,568
59,154
Mübarek Mehlikâ konuk olduğun için teşekkürler ediyoruz sana,,, ????

Bundan sonra ki hayatın için Rabbimiz mutluluk, huzur sağlık güzellik ve hayırlar ile nasip etsin sana inşallah inşallah,,, ?????????????
Diyor konukluğun bittiği için kilitliyorum,,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar