Beni sevmeyi unutma.. .

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,075
Beni sevmeyi unutma.. .

Buzul bir mevsimde karşıma çıkan bir ateş çemberiydi gözlerin. Geriye kaçsam donacaktım, derin derin baksam yanacaktım. Elimi tuttun ve avuçlarının değersizliğimi unuttuğum tek sığınak olduğunu fark ettirdin bana, kendime kavuştum seninle. Seninle tüm karanlıklara korkusuzca yürüyebilirim artık. Gerçi benim korkum karanlık değil, ışığımın olmamasıydı. Ama artık ateşten gözlerin ve beni hayata bağlayan sığınağım olan ellerin vardı. Bugüne kadar yaşamak istemediğim her şey ömrümü tüketiyordu. Gelmiştin işte! Gelişi gereğinden fazla ertelenmiş bir KAHRAMAN gibiydin. Gülüşündeki sıcaklığın yazla da alakası yoktu. Gözlerindeki ateşte ısıtırken buzul yüreğimi, bilmeden yolumu kendine çeviriyordun. Çok savaş verdim kendimle. Aşka düşmemek adına nice uçurumlara düştüm çocuk yüreğimle. Bir çuval pirinçti kısacık ömrüm; içinden sadece siyah taşları ayıkladığım, beyaz taşların da olabileceğini bilmediğim. Açık bir yaraydı kalbim, içine acıların koşarak saklandığı… Sen o yaralarımı bakışlarınla okşadın bilmeden. Hani bazen küçücük bir ana koca bir hayatı sığdırırsın ya… İşte şimdi koca bir hayat o küçücük ana sığmaya hazır.. .

Kalbimin Alevine.. .
Kahraman Tazeoğlu

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

Son mesajlar