Bi Kaç Sorum Var !

Ela Betül

Çok da Şey yapmamak lazım
Sp Kullanıcı
14 Mar 2017
209
552
Merhabalar sevgili dostlar sizlere bir kaç sorum var 🙂
1-İstanbul'da Bir iş yeri acacak olsaniz ne uzerine acardiniz ?
2-Üretim mi yoksa al sat perakende veya toptan hangisi olurdu ve neden ?
3- Üretim yapmak isteseniz hangi sektöre girerdiniz? nedeniyle birlikte lütfen
4-Üretim işi yapmak isteyene hangi ise girmesini önerirsiniz ?

Ela Betül

Sp Kullanıcı
14 Mar 2017
209
552
kozmetik sektöründe iş yeri açabilirisniz ela betül hanım..
iş yeride açmayın..
internetten pazarlamsını yapın..
yani internete site iş yeri açın..
Kozmetige girmem kozmetik sıkıntılı ben takı düşünüyorum internet magazalarimiz zaten var aslinda al sat degilde uretim olaraak ne yapilabilinir yeni biseyler yapmak istiyorum boylee piyasaya ciktiginda millet sunu demeli ulan ya bak benimde aklima geldiydi bak elin kiziz yapmis goruyormusun demeli anlatabildim mi 😂
@Emir Şahin @Karaton @Tatlı Cadı

Ela Betül

Sp Kullanıcı
14 Mar 2017
209
552
Kozmetige girmem kozmetik sıkıntılı ben takı düşünüyorum internet magazalarimiz zaten var aslinda al sat degilde uretim olaraak ne yapilabilinir yeni biseyler yapmak istiyorum boylee piyasaya ciktiginda millet sunu demeli ulan ya bak benimde aklima geldiydi bak elin kiziz yapmis goruyormusun demeli anlatabildim mi 😂
@Emir Şahin @Karaton @Tatlı Cadı
Birde yazmayi ogrenirsem bu is olacak ben inaniyorum cunku benim icimde inanilmaz bir gücüm ve sevgimde var 😂

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Takı üretimi yapmak akillica,ticaret yada esnaflik dusunuyorsan hedef kitle çocuklar veya kadinlar olmalidir...Uretim yapmak istemen guzel ama ilk aşamada uretim olayi al sat a benzemez..belli bir süreci atlatabilecek maddi güç gerektirir...yani konya ovasindaki tarla gidebilir🤪
Ayni zamanda Üretim çeşitlilik gerektirir ki her çeşitlilikte ekstra maddi yuk getirir...yani kolye küpe üretmen toptanciyi cezbetmez,toptanci butun eksigini bir ureticiden karsilamayi daha çok tercih eder..onun icin kupe kolye yuzuk bilezik imitasyon vs genis dusunmek gerekir..ayrica makina ekipman parkuru vs derken maddiyatin yaninda bilgide gerekli..yani bilemedim betül gerçekci yorum yapabilmek zor burdan, oraya gelip yerinde inceleme yapmam lazim😃😃
Ama googleden kobi vadisi yazip gözatabilirsin oradaki iş fikirlerine

Son düzenleme:

Ela Betül

Sp Kullanıcı
14 Mar 2017
209
552
Takı üretimi yapmak akillica,ticaret yada esnaflik dusunuyorsan hedef kitle çocuklar veya kadinlar olmalidir...Uretim yapmak istemen guzel ama ilk aşamada uretim olayi al sat a benzemez..belli bir süreci atlatabilecek maddi güç gerektirir...yani konya ovasindaki tarla gidebilir🤪
Ayni zamanda Üretim çeşitlilik gerektirir ki her çeşitlilikte ekstra maddi yuk getirir...yani kolye küpe üretmen toptanciyi cezbetmez,toptanci butun eksigini bir ureticiden karsilamayi daha çok tercih eder..onun icin kupe kolye yuzuk bilezik imitasyon vs genis dusunmek gerekir..ayrica makina ekipman parkuru vs derken maddiyatin yaninda bilgide gerekli..yani bilemedim betül gerçekci yorum yapabilmek zor burdan, oraya gelip yerinde inceleme yapmam lazim😃😃
Ama googleden kobi vadisi yazip gözatabilirsin oradaki iş fikirlerine
Yorum icin teşekkür ederim 🙂 been kuzenimi kandirmaya calisiyorum onu istanbula bi cekersem Allahhhh istanbulu yeniden fethederiz biz onunla 😂 oda farkinda aslinda onu kandirmaya çalıştığımin sen istanbulun ekmegini yedin suyunu içtin sen beni kandirirsin sana guvenmiyorum diyor 😂😂😂
Aslinda benim amacım çok para kazanmak değil faydalı bisey yapmak istiyorum biseyler yapmak istiyorum anlatabiliyor muyum 😂 yapmam lazım 😂 bu dünyada izim kalsın yeter bana 😂
Mesela örnek verim kitap yazarlari ne kadar faydali bisey bırakıyorlar insanlığa tabi tum kitaplar icin geçerli degil bu Şeyma Subaşı gibi mesela " Sen pizza degilsin herkesi mutlu edemessin" muthis farkindalik cümlesiyle buyuk kagit israfi 😂😂😂 aklima kitap geldigi icin kitaptan ornek verdim ama asil meseleyi anlatabilmisimdir inşaAllah 🙂😁

Son mesajlar