Bilmemek ayıp degil

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
ali bir konuda anlaşalım ben sana yazmıyorum siteye yazıyorum
Bende bana mi yaziyorsun mu dedim ve senden bir konuda bilgi isteyemem mi vede bunda ne var anlamis degilim.

Bak sende ve burda herkeste bize soru sorabilir ve biliyorsak biiznillah deriz vede demeyede calisiriz bilmiyorsakda bilmiyoruz deriz ve olmasa buna dair kendi tutmumuzu ortaya koyabiliriz bunada makul yazmaya calisiriz.

Bu arada eskiden böyle bir sey yoktu ve olmazdi da fuzuli yasini bilmiyorum kardes Forum nedir biliyormusun paylasim demek ve bir forumdan maksad da budur ve iste kisaca insanlar bilmis veya ögrenmis olduklari seyleri burda paylasinlar diye de bir Forum vardir.

Son düzenleme:

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Cok sukur yüce rabbime bizim kimseyle bir alip veremedigimizde yok ve maksad karinca kararincadir.

Maksad kimseyi kirmak ve kücük düsürmekte degil vede üzmektende yüce rabbime siginirim niyyet bir seyler vermek ve bundanda ehem olanida o hakkin ortaya cikmasindan ibarettir.

Fuzuli

Sp Kullanıcı
22 Ara 2020
541
1,475
sayısal loto 49 sayıdan 6 bilmek
ihtimal sayısı nerdeyse 14 milyon da 1
vatandaşın gözü öyle bürümüşkü oynuyor devamlı14 milyonu görmüyor bile ihtimal sayısı
3 bilmek bile 57 de 1

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Evet,üyelerimiz yazılanları bazen kendisine yazılmış sanıyor.Evet bilmemek elde ayıp değil.Kesin bilgi için ve vakit varken öğrenmek çaba sarfetmemek ayıp.
Buda yazi mi ve insan niye öyle sansin ki ve yazi yazan birine veya soruyu soran birine yada bir konuda yazi yazana soru sorulmaz diye bir sey mi var sizler bu rahatsiz olmaminizi anlamiyorum ve alti üstü bir soru veya söz icin mi bu kelamda.

Sizler gibisine bir seyi demek ve anlatabilmekte sorun ve bilmiyorum bu sergilemis oldugunuz tutumda makul mu vede deyinde bizde bilelim bizden mi cekiniyorsunuz ve senide anlamiyorum bilgin var ve bu halin neyin nesi o kardes e de sergiledigin tutumda tutum degil makul olarak bunuda diyeyim kisacasi bundan ibarettir.

ilim icin ne denir ilim iki kisi arasinda degil mi ve munaza veya muasevere diye bir sey yok mu maksad sizleri köseye SIKIstirmak degil ve sizlerde vede baskasida olsa bir sey alma veya istemekten ibaret sizde onu baska yere cektiniz buda istemedende olsa bir önyarligik olur.

Eskiden beri cok sitede bulundum ve yazim makul degil ise dersiniz ve delillinide ortaya koyarsin ve hep sunu istedim de vede deyin kardes,arkadas burda yanlissin veya surda bir hatan var de ve düzelt bunun icinde sana ve baska kisiye de tesekkür ederim iste bu edeb ve ilim olarakta böyle davranmak gerekir.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eylül Başak

Son mesajlar