Bir kedinin Günlüğü

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
- Şu pandemi günlerinde bir kedinin hayat Hayat Hikâyesi!!

Herkese merhaba

Gözlerimi yeni açtım çok kısa Ömrü hayatımda season 3 Ben de iyiyim 4 Günlüğüm Henüz bir adım yok daha taze yim en son hatırladığım Annem bana yemek aramaya gitmişti sonra annesinin ekmek almaya gönderdiği Yusuf Can beni fark etti benimle oynadı ve benden Vazgeçemedim kucağına aldı üzerine götürdü birkaç gün annesinden gizli saklı odasında benimle ilgilendi annesinden gizli saklı dediğime bakmayın aslında annesi her şeyi ta ilk günden beri farkındaydı Yusuf Can'ın üzerindeki tatlı telaş heyecan ve gizliliğin vermiş olduğu sakarlık fark edilmeyecek gibi değildi ben bile farkındaydım seveyim derken istiyordu bekleyeyim derken boğuyordu öpeyim derken Öldürüyordu Yusufcan işte adı üstünde Yusuf Can Yusuf'un fark etmediği zamanlarda olmadığı zamanlarda uyuduğu zaman vardı Hatice Hanım benimle çok ilgileniyor mu mama mı veriyor yuvama temizliyor benimle oynuyordu şu pandemi günlerinde aileni stres topu olmuştum Herkes birbirine mesafede Ama maşallah benim kuşaklarından indirmiyor lardı çok mu sevimliyim ne he he he Yusuf Can artık benimle tek başına gizli saklı Baş edemeyeceğini anlayınca durumu annesine açtı !!

- anne!! Ben bir şey yaptım
Hayırdır Yusuf Can ne yaptın?
  • hııımm şey şey şey .. anneciğim ben sokakta bir kedi gördüm ama çok tatlıydı, çok güzeldi. Anneciğim çok küçük onu orada bırakamazdım sizden habersiz bunu aldım evimize getirdim odada yatağımın altında ona yer yaptim. Sizden gizli gizli onu besledim kızarsınız diye size Söyleyemedim ama şimdi o biraz büyüdüm artık tek başıma bakamıyorum
  • Yusuf Can, oğlum yavrum ben senin ne yaptığını ilk günden beri biliyordum bu 4 gün yaptığın çok güzel bir şey onunla ilgilenmem onu sevmen çok güzel Eğer baban da isterse ona hep beraber bakabiliriz Tabii önce ona bir isim bulmalı!!

Ismi olsun?

(ben siyahlı beyazlı Ama genelde beyazdı gözleri güneşte değişen minik orta boylu Babayiğit Kara yaz bir kediciğim Benim ismim tabii ki de Bana yakışan bir isim
hani şöyle biraz erkeksi bir isim olmalıydı) ;) :)

Pamuk Tekir şeker Şerafettin Yumak

Kedi; Allah'ım çıldıracağım ya bu isimle bana hiç yakışır mı çocuk muyum ben adamakıllı bir isim lazım bana?

Bu arada odaya evin hanımefendisi Elifsu girer

?Elif suyu gören Minik kedicik Elif Su'ya aşık olmuştur Tıpkı elektrik çarpması gibl, Tıpkı damdan düşer gibi,Tıpkı yeniden doğmuş gibi hissediyordu artık

Yusufcan ve ablası Elifsu birbirleriyle pek geçinemez lerdi Yusuf Can ablasını görünce annesine seslenerek buldum
anneciğim kedinin ismi #Su olsun mu? ne su mu? hiç kedinin ismi Su olur mu? anne #miyavsu olsun #miyavsu!! ??

O an için çok komik gelsede mantıklı duruyordu çünkü minik edecek artık şu pandemi günlerinde evin maskot olmuştu Varsa yoksa Minik kedicik vardı haber kısa sürede mahallede duyurmuştu çevredeki komşular minik kediciği yani miyav suyu Görmeye geliyorlardı artık o mahallenin kendisiydi pardon o bir miyavsu

Son mesajlar