Bu bebek çok bereketli:)

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Dün gece hamdolsun Allah'ın izniyle Ecrin bebek vesilesiyle teyze oldum her ne kadar uzakta gurbette olsa kardeşim ve ben yanlarında olamasamda güzel bir duygu Rabbimiz mübarek etsin bebeğimizi ve bütün bebekleri inşallah,,, 😍😍😍🙃🙃

Az önce şöyle düşündüm aslında bir bebek ne kadar bereketliymiş, insan bazı şeyleri yaşayınca düşünüyor, aklına geliyor
Demek ki yaşayan insan daha iyi anlıyor, görebiliyor,,,

Güzel bir duygu hoş bir mutluluk bu Rabbimiz herkese nasip etsin inşallah,, hamdolsun şükürler olsun bu günü de gördük,, 😍😍

Düşünün bir bebek ne kadar bereketli
Kardeşim anne, eşi baba, annem annane, babam dede,abim dayı,kardeşimin kayınvalidesi babaanne, eşi dede, oğlu amca ve benim yeğenimin hala kızı oldu
Hiç böyle şimdiye kadar düşünmemiştim,,

Rabbimiz bizlere bereketli kıldığı için Ecrin bebeğimizi önce Allah için ve insanlar için bereketli olsun inşallah inşallah,,, 🌹🌹🌹💜💜💜🙃🙃😍😍😍

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
@iklima teşekkürler mübarek 😍😍😍💜💜💜amin amin amin inşallah, bütün Müslümanların evlatlarına olsun inşallah mübarek, bütün dualarına yürekten amin amin amin,,, 🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺😍😍💜💜

@Tatlı Cadı dimi🌹🌹🌹😍😍 bizi de 2 video attılar bilmiş ya bu zamane bebekleri, gözleri açılıyor hemen çok meraklı geliyorlar,,, 😅😅😅😅

@-Hira- amin amin inşallah teşekkürler güzel insan,,, 🌹🌹😍😍💜💜🙃🙃

Son mesajlar