Dünya gündemi- Deprem Haberleri

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Teşekkürederim senden duydum gelişmelere netten baktım siirtte te hissedilmiş diye yazıyor ama biz bişey hissetmedik depremler doğal afetler hep olacak hayatımızda kötü oluyorum duyduğumda Rabbim ülkemizi korusun duamız o ki kimseye bişey olmasın

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Screenshot_20200808_063253.jpg

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (afad)'ın sürekli olarak güncellediği ve kamuoyuna duyurdu son depremler listesine göre Bitlis' in Hizan ilçesinde saat 22.20'de 4.7 şiddetinde bir son dakika depremi meydana geldi. Yerin 6.99 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem Van, Şırnak ve Siirt illerimizde de hissedildi. Sarsıntıların ardından çevre il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlar da panik yaşadı

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,367
86,919
Ekli dosyayı görüntüle 6788

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (afad)'ın sürekli olarak güncellediği ve kamuoyuna duyurdu son depremler listesine göre Bitlis' in Hizan ilçesinde saat 22.20'de 4.7 şiddetinde bir son dakika depremi meydana geldi. Yerin 6.99 kilometre derinliğinde meydana gelen deprem Van, Şırnak ve Siirt illerimizde de hissedildi. Sarsıntıların ardından çevre il ve ilçelerde yaşayan vatandaşlar da panik yaşadı
Hasar çok var mı? ????

Son mesajlar