Eğleniyormuyuz gençler 🤣

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,299
18,123
Bolu
www.sevgiplatformu.info
E daha daha nasilsiniz,ben geldim diyemi kasıldiniz🙂 diye bi sarki dolandi dilime çok saçma ama sormak istedim:))mizgin ben che ile ayni sofrada yemek yemis,munzurda tufenk çatıp çavbella söylemiş adamim🤪eski anarşistlerdenim yani:) yemin ederim devrim ihtilal dinlemem ankara beni bulsun tbmm nin ta kendisiyim😃

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,973
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
Bizler Devrim mücadelesi verirken siz sanırsam kundakta ninni ile uyutuluyordunuz:) ondan görmemişsinizdir.
Bizler mücadeleyi severiz ,Mücadeleden korksaydık,Ban na yan gözle bakmazdık:)
Şimdi Sessizce Eglenin:))
Bencağız gürültü severim, öyle devrim klavyeden olmaz
kelimeleri raks ettirmeyi senden ala bilirim evelAllah
Mücadelenin hasını verdik biz bedel ödedik sizin gibi de ağlamıyoruz üstelik =P
Sencağız bencağızın kim olduğunu bilmiyor
sizi rahatsız etmeye geldim , hade bakem =))

• Beğen
Tepkiler: Mizgin_TuRabii

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
E daha daha nasilsiniz,ben geldim diyemi kasıldiniz🙂 diye bi sarki dolandi dilime çok saçma ama sormak istedim:))mizgin ben che ile ayni sofrada yemek yemis,munzurda tufenk çatıp çavbella söylemiş adamim🤪eski anarşistlerdenim:) yemin ederim devrim ihtilal dinlemem ankara beni bulsun tbmm nin ta kendisiyim😃
Dostum ben öyle che ile oturmadım,cavbella söylemedim hele Anarşist hic degilim ,Teşkilatın numarasını enistenin numarasini yollayin bilmem ,
Bildiğim budur biz Cami havlusunda Mazlumlarla Dua da buluşan,Direniş marşları söyleyen müslümanlarız.
:))
Zaten ne geldiyse başıma senin yüzünden geldi Devrimize siyahlar bağladın,arada sıyırdın çıktın.

• Alkış
Tepkiler: Karaton

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Bencağız gürültü severim, öyle devrim klavyeden olmaz
kelimeleri raks ettirmeyi senden ala bilirim evelAllah
Mücadelenin hasını verdik biz bedel ödedik sizin gibi de ağlamıyoruz üstelik =P
Sencağız bencağızın kim olduğunu bilmiyor
sizi rahatsız etmeye geldim , hade bakem =))
Beni Rahatsız edenin Derdi İslamsa Baş göz üstüne yok derdi üzüm yemek değil bağcı ise orada hop deriz yaşlandık belki Gençler gibi klavye de Edebiyat döküp hızlı yazamıyoruz ama Tecrübe ile yoğrulduk:))

spesifikay

Üzülme! Davanın sahibi Hak'tır !!!
Sp Kullanıcı
5 Eyl 2021
2,998
10,973
Dünyadan Uzak
www.youtube.com
Dostum ben öyle che ile oturmadım,cavbella söylemedim hele Anarşist hic degilim ,Teşkilatın numarasını enistenin numarasini yollayin bilmem ,
Bildiğim budur biz Cami havlusunda Mazlumlarla Dua da buluşan,Direniş marşları söyleyen müslümanlarız.
:))
Zaten ne geldiyse başıma senin yüzünden geldi Devrimize siyahlar bağladın,arada sıyırdın çıktın.
Biz de o dualarda jop yemesin diye yiğit delikanlıların önüne siper olan yiğideleriz =))
hey gidi günler be =))

Son mesajlar