erKam ( Vav)

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Vav yani Erkam.
Forum içerisinde, İslami konularda fikir birliği içerisinde olduğum tek isim diyebilirim. Bu haseple kendisi benim için 24 ayar altın değerindedir?
Üretmeyi yazmayı yazarak anlatmayı sever
Yazılarının okunup fikirlerinden istifade edilmesi gereken bir kardeşimizdir.
Bizleri kardes kılan Allaha hamd olsun.O senin guzelligin Karaton kardesim Eywallah.
Elbet farklı görüşler, fikirler, böyle forum larda bazen tartışmaya kırgınlığı yol acsada amaç ve gayemiz kardeslik düsturudur.
Bizler inanıyorumki birbirimize saygılı olursak bu farklılıklar kardesligimizi pekistirecektir..
Eksiklerimiz,hatalarımız,yanılgılarımız nefsin vesvesesinden çekip alabilsek forumlar,fikir dünyamızı,ufkumuzu guzel farkli bakis acilarina süreklilik goturecek dar sığ bakis acimizdan geniş ileriyi gorebilmeye sevk tain edip bizleri de olgunlastiracaktir..

Ilk forum hikayemiz öyle başlamıştı İslami bakış açısı ile neslimizi,islamin idamesi içersinde olması temennisiyle sayfanın adını İslaminesil koymuştuk 12 yıl geçti,lakin bizler boşladık,amaç ve gayemizi tam idrak edemedigimizi anladığım an kapadık, Ve süreç farklı forumlara (islami) yönlendirdi,lakin forumlar gördük ki yolundan sapmaya başlamış,nefsani arzu ve istekler öğrenmek icin velinimet olan forumlar sapmaya başlamıştı, Elhamdulillah güzel kardeslikler edindik,halen o kardeşlerimizle istişare eder feyzlerinden bir nebzede almaya çalışıyoruz..
Bu foruma bir dostumuz davet etmişti gelmiştik kaç yıl oldu hatırlamıyorum,belkide bazen kırmışızdır (Haklar helal edilsin),Bazende kirilmisizdir,(Hakkımız Helaldir),
Öyle Arada katılım sağlamaya çalışıyoruz,Bazen hüzün deryasında kaybolup gidiyoruz ,Bazen vuslat sevdasinda şaha kalkıyoruz,Hayat da öyle degilmi iniltiler çıkışlar arasında bocalayıp durariz..

Karaton kardesim forumlar insanın hak ve hurriyetinin çiğnemeye musait alanlardır,sizin gibi yönetici kardeşlere düşen acizane fikrim bu saygı çerçevesinin çiğnenmesine,Gönüllerin gönül bağı ile kırılmasına müsade etmeninizdir..

Sizle tanışmak aranizda hasbihal etmek beni çok sevindiriyor insallah bu dosluk ve kardeslik sürer..

Mizgin_TuRabii

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Kendisiyle zaman zaman fikir ayrılıkları yaşasakta iyi bir arkadaş, iyi bir müslüman.
Allah yolundan ayırmasın
Allah razi olsun Abi fikir ayriliklari bir kaynakta beslenen nehir gibidir ,birimiz nehrin bir kolundan iceriz digerimiz başka koldan..
Hedef ve gayemiz,düsturumuz ,duruşumuz temenni ve isteklerimiz rızayı kelimatullah oldugu surece içersinde suyu kim daha erken icer tartışması sürekli yaparız, ben küçüğüm su hakkı benim derim ,sen ben büyüğüm su hakkı benim dersin boyle devam eder gideriz :)

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,318
29,311
Ben bu sözlüğe sanki yazmıştım diye hatırlıyorum ??Baktım yok ama tekrar yazarım ?
Erkam (Vav) Ben hep vav olarak anımsıyorum çünkü ilk vav olarak tanıdım ve yazılarını hep vav olarak okudum ..İlk gerçek hayattan olan yazısını hiç unutmuyorum foruma ilk girdigimde takip ettiğim okuduğum yazılar arasındaydı çünkü Erkam ağır ,olgun tavırlarıyla aynı çizgi üzerinde daima takdir ettiğim birisi Rabbim her daim güzelliklerini esirgemesin üzerinden kardeşim iyilikte güzellikte daim olasın inşallah ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Mizgin_TuRabii

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Ben bu sözlüğe sanki yazmıştım diye hatırlıyorum ??Baktım yok ama tekrar yazarım ?
Erkam (Vav) Ben hep vav olarak anımsıyorum çünkü ilk vav olarak tanıdım ve yazılarını hep vav olarak okudum ..İlk gerçek hayattan olan yazısını hiç unutmuyorum foruma ilk girdigimde takip ettiğim okuduğum yazılar arasındaydı çünkü Erkam ağır ,olgun başlı tavırlarıyla aynı çizgi üzerinde daima takdir ettiğim birisi Rabbim her daim güzelliklerini esirgemesin üzerinden kardeşim iyilikte güzellikte daim olasın inşallah ?
Allah razı olsun Abla tozlu topraklı bir serpinti atdin üzerime:)
Sizlerle tanışmak bir Aile ortamında bulunmak yazılarınızdan feyzlenmek benim içinde büyük bir nasip .
Teşekkürler herşey icin.

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Tanıdığımdan bu yana ağır vakurlu duruşundan ödün vermeyen kısa özlü konuşan yüreği ve kalemi kuvvetli yazısıyla ışıklar saçan bazen ağır fırtınalar bazen tatlı meltemler kırmaktan korkan Karaton muhteremin dediği gibi üretmeyi seven çok kıymetli com değerli muhterem Rabbim rızası için çok seviyorum Rabbim iki cihanda razı olsun İnşallah iyi ki tanımışım...

Mizgin_TuRabii

Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Tanıdığımdan bu yana ağır vakurlu duruşundan ödün vermeyen kısa özlü konuşan yüreği ve kalemi kuvvetli yazısıyla ışıklar saçan bazen ağır fırtınalar bazen tatlı meltemler kırmaktan korkan Karaton muhteremin dediği gibi üretmeyi seven çok kıymetli com değerli muhterem Rabbim rızası için çok seviyorum Rabbim iki cihanda razı olsun İnşallah iyi ki tanımışım...
Allah razı olsun hacim o senin gönül guzelligin sende benim bi o kadar değerlisin.

Son mesajlar