"Escinsel evliliklerini onayliyormusunuz"

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Normal bir şeymiş gibi toplum hazır değil deniliyor,, bu kadar sapkınca bir düşünce yavaş yavaş yoklama, sonra uygulama telaşı galiba sadece koltuk aşkı uğruna, dünyalık sevda uğruna, Allah’ın yasak alanını görmeme yok sayma,,,
Rabbimiz nasip etmesin bu ülkemize öyle şeyler inşallah,,,

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,337
Yeni izleyebildim Videoyu..
Yukarı tükürse bıyık asağı tükürse sakal..
(Hira sen imamoğlucumusun yaftası yemeyeceksem birseyler demek istiyorum)

Bu ülkede maalesef ki birseyleri acık acık dile getirmek cok zor. Hangi kesimden oldugunuzun hic bir farkı yok. Konusamıyoruz.. Dinlemiyoruz. Anlamaya calismiyoruz birbirimizi.

Birkac hafta önce Diyanet isleri bakani yerle bir edilmeye calisildi.. bir grup onu taslarken.. bir diger grup bir olup arkasindqyizi gösterebilmek icin twitteri salladi..
Hepimiz biliyoruz ki Gercek sadece 1 tane.
O kadar cok merakliyiz ki ötekilestirmeye.. dislamaya.. benden degilsin demeye..
veya dis görünüsünden dolayi sahiplenmeye.. sen bendensin sana birsey olmaz demeye..

Türkiye ye yerlestim yerleseli saskinlikla izliyorum siyasi olaylari..
Videoya dönecek olursam bu adam ne derse desin yuhalanmaya mahkum bu video da!

Amann neyse...
Umarim birgün ayristirilmadigimiz, bölünmedigimiz, esnafin döktügü alin terinin hakki neyse o kadar alip müsteriden fazlasina göz dikmedigi, dolarin euronun firlamadigi bir sabaha uyaniriz.. :)
Yazilacak cok sey var....... türkiyede yasamak zor, hayat yoruyor.. :)

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,337
Eşcinsellik. Hastalık yada doğuştan gelen bir durum değildir. Bilinçli bir sapıklıktır..
bunları yaşam hakkı, bireysel tercih, özgürlük kavramları gibi algılarla toplum zihninde olgunlaştıma gayreti şiddetle reddedilmelidir.
Bu özgürlük değil köleliğin ta kendisidir.
Dogru oldugunu savunan olmadi.
Ama bu sapkinliktir deyip kestirip atamayiz.
Özellikle 90li yillardan sonrq ki cocuklarda bu büyük bir sorun...
hersey kendi kendine zevkine olusuyormus gibi düsünmeyelim lütfen. Eveet yapanlarda vardir..
ama herkesi bir tencerenin icine koymaktan vazgecelim..
Almanyada Ortaokul, Lise dönemimi hatirliyorumda.. En az 5 escinsel vardi sadece benim sinifimda.. okul genelinden bahsetmiyorum bile...
sayi gittikce artiyor tavan oluyor..
bunlarin hepsi ilgi cekmek istediginden yapmiyor bunlari..
Yediklerimiz, ictiklerimiz.. vurulan asilar
(asi karsiti olarak algilanmak istemiyorum)
"Ey insanlar! Yeryüzündeki helal ve temiz şeylerden yiyin. Pis ve haram olan şeyleri yiyip içmede şeytan ve benzerlerinin adımlarını izlemeyin. Çünkü onlar sizin için apaçık bir düşmandır." (Bakara 168)

Hepsi bizi kölelige bir adim yaklastiriyor..
Bu devirde temiz yemek sadece ah alkol kullanmadim, domuz eti yemedim degil.
Bu devirde Müslüman cok düsünmeli...
cokca kaynaktan arastirmali..
Uykusuz geceler gecirmeli..
o kadar cok muhafazakar ailenin cocugu bu durumu yasiyorki...
Hergün gram gram senin gidalarinin icinede hormon yüklesem ne olur bilemem..
70 lerde vurulan asilar, 90 larda vurulan asilar, 2000 lerde vurulan asilar ayni mi saniyoruz icerigini..
sistem bizi tek tip yapmak istiyor..
kölelestirmek istiyor.. 3 maymun olsunlae istiyor..
Ve Müslüman bu sapikliktir deyip cikmamali isin icinden..

escinsel misin ? Defol git dememeli..
Müslüman Elini tasin altina koymali..
bugun verilen 1 kayip.. yarin 10 kayip..

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
27 Ocak 2017
4,320
18,199
Bolu
www.sevgiplatformu.info
Yeni izleyebildim Videoyu..
Yukarı tükürse bıyık asağı tükürse sakal..
(Hira sen imamoğlucumusun yaftası yemeyeceksem birseyler demek istiyorum)

Bu ülkede maalesef ki birseyleri acık acık dile getirmek cok zor. Hangi kesimden oldugunuzun hic bir farkı yok. Konusamıyoruz.. Dinlemiyoruz. Anlamaya calismiyoruz birbirimizi.

Birkac hafta önce Diyanet isleri bakani yerle bir edilmeye calisildi.. bir grup onu taslarken.. bir diger grup bir olup arkasindqyizi gösterebilmek icin twitteri salladi..
Hepimiz biliyoruz ki Gercek sadece 1 tane.
O kadar cok merakliyiz ki ötekilestirmeye.. dislamaya.. benden degilsin demeye..
veya dis görünüsünden dolayi sahiplenmeye.. sen bendensin sana birsey olmaz demeye..

Türkiye ye yerlestim yerleseli saskinlikla izliyorum siyasi olaylari..
Videoya dönecek olursam bu adam ne derse desin yuhalanmaya mahkum bu video da!

Amann neyse...
Umarim birgün ayristirilmadigimiz, bölünmedigimiz, esnafin döktügü alin terinin hakki neyse o kadar alip müsteriden fazlasina göz dikmedigi, dolarin euronun firlamadigi bir sabaha uyaniriz.. :)
Yazilacak cok sey var....... türkiyede yasamak zor, hayat yoruyor.. :)
Burası Türkiye : o zaman hoşgeldin:)
Düşüncelerine katılıyorum lakin Türkiye gibi çok bileşenli ve sosyal fay hatlarının oluşturduğu toplumlarda ayrışmamak bölünmemek vs gibi düşünceler itopik kalmakta.

Bunun en büyük müsebbi ise siyaset ve siyaset üretenlerin, toplumda yarattıkları fay hatları üzerine kurdukları ekonomik kazanımları muhafaza etme güdüsüdür.

Bu durumun şucu bucu olmakla bir alakasıda yoktur
.perde arkasında kral çıplaktır,önünde ise kayıkçı kavgaları ile toplumu manipüle etmek vardır.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Böyle şeylerin kurumlar ve İslam alimleri tarafından ele alınıp eğitilmeli, eğer İslamı doğru anlatmazsak sürekli Allah seni yakar ceza verirden ziyade
Böyle yaparsak Allah bizi daha çok sever
En güzel örnek yaşayarak seni etrafının örnek almasıdır
Sürekli emirler, emirler insanlar da tepkiye yol açar ve uzaklaşır zamana ve insana göre İslamı anlatmak lazım
Bireysel çok etki olacağını sanmıyorum
Bunun devletin ve kurulların vs.. Ele alınıp
Şu soruların nedeni bulunması lazım
Neden sapkınlığa meyil var
Neden özeniliyor
Onları bu yola iten nedenler nedir
Yanlış nerede yapılıyor vs...

Tek doğru var o da Rabbimizin İslamı
Ve bunu zamane gencine nasıl sevdiririm, nasıl anlatırım derdinde olunmalı yoksa çok daha kayıplar olur,,,,

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,614
42,960
Kerimcan durmaz,caner çalışır,hakan kakız,ardabektaş, vs gibilere yüzünden bu hale geldik herkez yaşam sekillerine özeniyor çünkü bunların meshur olmasında göz onunde olmasında suç izin verildimi verildi. Artık gençler kolay parayı seviyor benim fikrim bu evet bu yüzden de bu hale geldik ve böyle böyle normalleştiriyolarlar işte

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Aslında insanları anlamaktan ziyade yargılamayı seçiyoruz
Bu bize galiba daha kolaycılık geliyor, bu da bananecilik oluyor ele almak yerine
Nedenlerini araştırmadan çözüm odaklı çalışmadan çözüme ulaşılacağını sanmıyorum,,,

Çok okumamız, lazım, araştırma, ve kulaktan dolma bilgilerle hareket etmeyi bırakmak lazım,,, inşallah değişim olur yoksa İslamı değişim yerine batıl ile değişir ziyan oluruz,,,

Son mesajlar