El Emeği Etamin işlemeli havlularim

Zişan

Sp Kullanıcı
20 Eki 2020
452
2,673
Akdeniz'in incisi
Ellerinize sağlık ne kadar harika ve zariff ..
Ben de çokça yapıyorum bunlardan..
Son haline gelene kadar bizi terapi eden bittiği zamanda bakan gözleri terapi eden bir zerafeti var bunlarin .
Vaktiniz bol olsun ;)
teşekkür ederim canım benim...Mesajını yeni gördüm kusura bakma...Evet dediğin gibi terapi gibi oluyor zevkle yapıyorum bittiğinde mutlu oluyorum ortaya güzel şeyler çıkıyor çünkü bynutan: :gul:
SENİNDE ELERİNE SAĞLIK...
Burada yaptıklarından paylaşırsan sevinirim...Görmek isterim :)

Teknefes

Bir iz bırak..
Sp Kullanıcı
25 Ara 2020
243
1,106
teşekkür ederim canım benim...Mesajını yeni gördüm kusura bakma...Evet dediğin gibi terapi gibi oluyor zevkle yapıyorum bittiğinde mutlu oluyorum ortaya güzel şeyler çıkıyor çünkü bynutan: :gul:
SENİNDE ELERİNE SAĞLIK...
Burada yaptıklarından paylaşırsan sevinirim...Görmek isterim :)
İnşallah resim yuklemeyi öğrendiğim bir zaman paylaşayım :D ya da sana özelden paylaşırım o daha kolay olabilir .
Kolaylıklar diliyorum :) :)

Zişan

Sp Kullanıcı
20 Eki 2020
452
2,673
Akdeniz'in incisi
İnşallah resim yuklemeyi öğrendiğim bir zaman paylaşayım :D ya da sana özelden paylaşırım o daha kolay olabilir .
Kolaylıklar diliyorum :) :)
tamam canım nasıl istersen...aslında çok kolay resim yüklemek...Mesaj yazdığımz bölümün sol altta dosya ekle diyorsun telefondaki veya bilgisayardaki resimler çıkıyor oradan istediğin resme tıklıyorsun buraya geliyor resmin üzerindeki ekle yazan yere tıklayıp tam resim seceneğini seçiyorsun ve cevap yaz kısmından gönderiyorsun :) İnşaallah anlatabilmişimdir :)

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K