• Allah, Talan edilen bahçeleri eski güzelliğine kavuşturmasıyla meşhurdur. LiyA🌺

Etli keşkek yemeği

Zümrüt

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
Ben ayrı pişirip sonra birleştirip tavugun suyuyla da iki üç fıklatıp yapıyorum :)
Sonra kemikleri nasıl temizliyosun ? Ben bi kere yedim öle hep kemik geldi agzıma 😛
Canım ya çok şirinsin kıyamam:kalp:kemiksiz tavuk eti ile pişiriyorum..Kemikler düdüklüde dağılır gider.

-Hira-

🌱🌱🌱
Yönetici
Adminiçe
Ben bi daha okudum ama anlamadım Bu tarifi :D
Tencerenin dibine eti koyuyoruz üstüne asurelik bugday ok... e sonra o en alttaki eti alıp bide didiyomuyuz :D o nasıl iş öyöe yaw :D

eti ayrı pisirsekte onun suyuyla ayri bi tencerede bugdayı pisirsek aonra birlestirsek olmaz mi ? :)

hangi yörenin bu yemek :)

Tatlı Cadı

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
Ben bi daha okudum ama anlamadım Bu tarifi :D
Tencerenin dibine eti koyuyoruz üstüne asurelik bugday ok... e sonra o en alttaki eti alıp bide didiyomuyuz :D o nasıl iş öyöe yaw :D

eti ayrı pisirsekte onun suyuyla ayri bi tencerede bugdayı pisirsek aonra birlestirsek olmaz mi ? :)

hangi yörenin bu yemek :)
Tavugu ayrı bi düdüklüde haşla buğdayı ayrı bi düdüklüde sonra bugdayı bi tencereye al üstüne tavuk suyunu dök sonra didikledigin tavugu tuz sonra karıstır dibi tutmasın sonra üstüne tereyag yak dök miss mökemmel oldu benimki :) tabak sayısını sölemim 😂