Etkinlik Eylül Ayı Enleri 2020

Eylül

Sp Kullanıcı
23 Eyl 2020
1,661
10,410
En İyi Yorum Yapan Üyesi : @Eylül - @Eylül Başak @Mavi @Asiye @SiyahSancaktaR @sükutu-ezber @Yaren @Mizgin_TuRabii @Mehlikâ @Birindarfatma @Sahra
En İyi Konu Açan Üyesi : yaren , siyah sancaktar , sükut-u ezber
En verimli&çalışkan üyesi : siyah sancaktar , sükut-u ezber
En Güzel Nickli Üyesi : @Mavi @Eylül @Eylül Başak @Mehlikâ
En Sevdiğiniz Üye : herkes kıymeti 😊
En Güzel Avatarlı Üyesi : @Mavi @Mizgin_TuRabii
En Popüler Üyesi : @hirâ @SiyahSancaktaR
En Duygusal Üyesi : @Eylül @Eylül Başak @Birindarfatma @Mavi
En Mütevazi Üyesi : @SiyahSancaktaR
En Yardım Sever Üyesi @hira @sükutu-ezber

arada unuttuklarım mutlaka olmuştur, kusuruma bakmayın 😊
Teşekkür ederim enlerinizde bana da yer verdiğiniz için :çay:

Yaren

Fesleğen
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
4,706
7,257
Bu aya mahsus değil enlerim,genel anlamda uzaktan gördüğüm ,tanıdığım kadarıyla bişeyler karalamak istiyorum.
Bunu bir kere daha yapmıştım,umarım beğenirsiniz:)

@sükutu-ezber ,bacım için en duygusal diyebilirim,okumayı,yazmayı sever,en alıngan da olabilir,saman alevi kızgınlığını buradan görebiliyorum,iç hesaplaşma yaptığını bu yüzden kimseye kızamadığını düşünüyorum ,hayata iyimser bakıyor..bynutan:
@DenizKızı ,kardeşim,arkadaşım,muhabbeti keyifli,en çalışkan,hem en sosyal hem en çekingen bana yansıyan bir de insanlara en güvensiz :kalp2:
@Karaton ,patronlar hakkında konuşmayı sevmem,en sabırlı olabilir,bir de en ciddi,saygılar:pöf:
@Birindarfatma ,aynı şehirde yaşadığım biri,en arkadaş canlısı olabilir,çok konuşmasak da enerjisi yansıyor,bir de forumda başka arkadaşlar da var onun gibi,en çok mesaj beğenen can bacım :gul:
@HayLaz61 ,hem delidolu hem çok olgun bi kardeşim,en düşünceli diyebilirim ve en saygılılardan..:cicek:
@iklima ,çok eski tanırım ama fazla konuşmuşluğumuz yoktur,ona da en saygılı,en sevecen diyeceğim.:byndans:
@-Hira- burada en çok konuştuğum kişi,en canayakın,en samimi ,en sohbet sever desem bu kadar mı der,bikaç en daha bulmalıyım :)
En bi şeker,en tatlı,en şirin kız;yeter mi güzel kız :kalp2:
@Mystery ,en muhalefet gözükse de en farklı pencereden bakan diyebileceğimiz,en beyefendi,en dürüst olduğu da aşikar,saygılar..:D
@SiyahSancaktaR ,en alıngan,hayata en gardını alan biri,doğru,dürüst ve en melankolik kardeşim..:cicek:
@Tatlı Cadı, en becerikli ,en hanımefendi diyeceğim,buradan öyle görünüyor,en sohbet severlerden biri de o..:canbaz:
@Mavi ,en çok mesaj beğenenlerden,canayakın duruyor,eğlenceli gibi de..:gul:
@Oparetör ,en duygusal,en şair,en melankolik..O kabul etmese de tam bi şair,sevgiler:byndans:
@Pasha ,çok tanımıyorum,en beyefendi o da,belki de en eğlenceli...:bilmyrm:
@Eylül ,en hüzünlü,en duygusal olabilir.:byndans:
@Kenshi ,hocalar hakkında da fazla konuşamam ki ben:)
Hocamız en beyefendilerden,en anlayışlı,en saygılı ve en sohbet severlerden..Saygılar..
@Eylül Başak ,can arkadaşım,en pozitif,en çok mesaj beğenen,en anlayışlı,damarına basarsanız en sert,bütün güzel enlere yazabileceğim kişi.:kalp:
@Mizgin_TuRabii ,en memleket sevdalısı,en iyi yorumcu,en gezgin..Selam ve sevgiler..:saygi:
@sıgınak ,en şairlerden,en duygusal,çok eski tanırım,çok saygılı,en naif de diyebiliriz..
@iklil ,hemşehrim,aynı dili konuştuğum,en anlaştığım ve en anlaşmadığım arkadaşım.Forum enlerinde en sevilen diyebilirim.:kanat:
@Ali ,en dediğinden bişey anlamadığım,en beyefendi,en mesafe koruyucu,en ciddi bir arkadaşımız..Saygılar:saygi:

Online listesindeki sıraya göre yazdım arkadaşlar,mesai sonu,yorgunum,ne olur kimse alınganlık yapmasın,yorgun kafayla bu kadar.;)

Son düzenleme:

Mavi

Sp Kullanıcı
30 May 2020
2,344
12,691
Bu aya mahsus değil enlerim,genel anlamda uzaktan gördüğüm ,tanıdığım kadarıyla bişeyler karalamak istiyorum.
Bunu bir kere daha yapmıştım,umarım beğenirsiniz:)

@sükutu-ezber ,bacım için en duygusal diyebilirim,okumayı,yazmayı sever,en alıngan da olabilir,saman alevi kızgınlığını buradan görebiliyorum,iç hesaplaşma yaptığını bu yüzden kimseye kızamadığını düşünüyorum ,hayata iyimser bakıyor..bynutan:
@DenizKızı ,kardeşim,arkadaşım,muhabbeti keyifli,en çalışkan,hem en sosyal hem en çekingen bana yansıyan bir de insanlara en güvensiz :kalp2:
@Karaton ,patronlar hakkında konuşmayı sevmem,en sabırlı olabilir,bu bazen karşıdakini çatlatabilir,en tenezzülsüze çevirebilir,saygılar:pöf:
@Birindarfatma ,aynı şehirde yaşadığım biri,en arkadaş canlısı olabilir,çok konuşmasak da enerjisi yansıyor,bir de forumda başka arkadaşlar da var onun gibi,en çok mesaj beğenen can bacım :gul:
@HayLaz61 ,hem delidolu hem çok olgun bi kardeşim,en düşünceli diyebilirim ve en saygılılardan..:cicek:
@iklima ,çok eski tanırım ama fazla konuşmuşluğumuz yoktur,ona da en saygılı,en sevecen diyeceğim.:byndans:
@-Hira- burada en çok konuştuğum kişi,en canayakın,en samimi ,en sohbet sever desem bu kadar mı der,bikaç en daha bulmalıyım :)
En bi şeker,en tatlı,en şirin kız;yeter mi güzel kız :kalp2:
@Mystery ,en muhalefet gözükse de en farklı pencereden bakan diyebileceğimiz,en beyefendi,en dürüst olduğu da aşikar,saygılar..:D
@SiyahSancaktaR ,en alıngan,hayata en gardını alan biri,doğru,dürüst ve en melankolik kardeşim..:cicek:
@Tatlı Cadı, en becerikli ,en hanımefendi diyeceğim,buradan öyle görünüyor,en sohbet severlerden biri de o..:canbaz:
@Mavi ,en çok mesaj beğenenlerden,canayakın duruyor,eğlenceli gibi de..:gul:
@Oparetör ,en duygusal,en şair,en melankolik..O kabul etmese de tam bi şair,sevgiler:byndans:
@Pasha ,çok tanımıyorum,en beyefendi o da,belki de en eğlenceli...:bilmyrm:
@Eylül ,en hüzünlü,en duygusal olabilir.:byndans:
@Kenshi ,hocalar hakkında da fazla konuşamam ki ben:)
Hocamız en beyefendilerden,en anlayışlı,en saygılı ve en sohbet severlerden..Saygılar..
@Eylül Başak ,can arkadaşım,en pozitif,en çok mesaj beğenen,en anlayışlı,damarına basarsanız en sert,bütün güzel enlere yazabileceğim kişi.:kalp:
@Mizgin_TuRabii ,en memleket sevdalısı,en iyi yorumcu,en gezgin..Selam ve sevgiler..:saygi:
@sıgınak ,en şairlerden,en duygusal,çok eski tanırım,çok saygılı,en naif de diyebiliriz..
@iklil ,hemşehrim,aynı dili konuştuğum,en anlaştığım ve en anlaşmadığım arkadaşım.Forum enlerinde en sevilen diyebilirim.:kanat:
@Ali ,en dediğinden bişey anlamadığım,en beyefendi,en mesafe koruyucu,en ciddi bir arkadaşımız..Saygılar:saygi:

Online listesindeki sıraya göre yazdım arkadaşlar,mesai sonu,yorgunum,ne olur kimse alınganlık yapmasın,yorgun kafayla bu kadar.;)
Değerli yorumun için teşekkür ederim 😊🌹

Hayali_delibal

Sp Kullanıcı
16 Nis 2020
518
1,955
En İyi Yorum Yapan Üyesi : @Eylül Başak @Eylül @Oparetör @Mizgin_TuRabii @Pasha @sıgınak @Mavi @Ali @Asiye

En İyi Konu Açan Üyesi : @-Hira- @Yaren @Oparetör @DenizKızı @iklil @sükutu-ezber @Pasha

En verimli&çalışkan üyesi : @-Hira- @Yaren @DenizKızı @SiyahSancaktaR

En Güzel Nickli Üyesi : @Eylül Başak

En Sevdiğiniz Üye : @-Hira- @Karaton @HayLaz61

En Güzel Avatarlı Üyesi : benim 😏

En Popüler Üyesi : @Eylül @Eylül Başak

En Duygusal Üyesi : @Hayali_delibal @Tatlı Cadı

En Mütevazi Üyesi : @sükutu-ezber @Eylül Başak @LiyA

En Yardım Sever Üyesi @HayLaz61

En Muhabbeti Hoş Üyesi : @HayLaz61 @-Hira-

En Agresif Üyesi : @Hayali_delibal

En Aktif Üyesi : @DenizKızı @Eylül Başak @Asiye

En Samimi Üyesi : @-Hira-