Özgün Konu Forum Siteleri

*Şüheda*

*Şehadete sevdalı*
Sp Kullanıcı
30 Mar 2021
583
2,809
İnternet ve pcyle tanışmam 2008 yılında olmuştu. Msn var dediler kurduk. Spaces sayfasını keşfettik. Çok değerli dostlarım oldu hâlâ varolan.
Paylaşım ararken forumun birinde "Nura hasret rüyalar" şiirimi gördüm. 2009 yılıydı mart gibi.. Gülbeyaz paylaşmış ve altına ne yazarın adı ne de alıntı diye bişey yazmamış.

Bir hışımla daldım foruma 🤭 sen nasıl alıntı demezsin falan ..
Gülbeyaz anlayışlı çıktı alttan aldı . O zamanlar sevmişti beni 🤭
Sonra kardelen ,aysenil, karizma abi sıcak samimi bir karşılama yaptılar. Sevmeye başladım ortamı.. aradan çok geçmedi bir kaç hafta sonra üyeler birer birer yok olmaya başladı.
Meğer karaton bohçasına çeyiz yerine üye doldurup yeni forumu açmış 🤭
Bize de haber ulaştı ve geldik . nickim yaban gülümdü spaceste, öyle devam ettim .
O dönemler çok başkaydı ,aile gibi olduk. Beraber güldük eğlendik ağladık .
Birlik olurduk birimiz için.
İyi ki dediklerim çok fazla .
Karaton forumu imha etti sonra :)
Eski üyelerden biri forum açtı bizimkinin çakması olarak. Bir çoğu oraya gitti .
Bir zaman sonra reyhan diye bir üye beni tanımak istediğini belirtti. Yaban gülüm fan club açılmıştı orda . Olmasamda vardım 😊
Kırmadım Reyhanı üye oldum . Reyhan benim için güzel bir kazanç oldu orda dağların kızı canım benim 🥰
Ama eski forumdaki tat yoktu durmadım.
Karatonun aklı başına gelmiş 5 yıl sonra 🤭 ben ne ettim oyyy deyip 2017 de yeniden kurmuş burayı , yine yeniden burda olduk ☺
Çok güzel anlatmışsın👌👌
Bende o zamanlar diyordum niye Gülbeyaz ve Yabangülüm samimi değiller. Aranız limoni gibiydi🤭🤭 Ve eğer bunun içinse ben bu gerçeği yeni öğrendim🤭🤭 Benimde çok anılarım oldu. En çokta yönetici olup banlandığım Sevgi Pinarında anılarım olmuştu..

Son mesajlar