Anket Forumlar sizin için ne anlam ifade ediyor?

Forumlar sizin için ne anlam ifade ediyor?

• Bilgi, paylaşımı, fikir alışverişi iyi oluyor çünkü?

Kullanılan: 11 68.8%
  • forumları seviyorum çünkü?

Kullanılan: 2 12.5%
  • Yararlı buluyorum çünkü?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Çok ciddiye almıyorum çünkü?

Kullanılan: 0 0.0%
  • Buraya sadece eğlenmeye geliyorum çünkü?

• Artık forumlar artık ilgimi çekmiyor çünkü?

• Muhabbet etmek iyi oluyor çünkü?

Kullanılan: 4 25.0%
  • Buraya paylaşım yapmak için geliyorum çünkü?

• Kullanılan toplam oy
    16

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Hepsinin yalan oldugunu birgün anlayacağız. Maneviyat her ne kadar yuksek olsada gercek değiliz.. :)
Yürekten katılıyorum tabiki..

Forumlar aleminden reeelde görüştüğüm dostlarım var sanal olmayan..

Ama asıl sanal olanın tanımı yaşadığı reel hayattan tamamen soyutlanip gizleyerek ve gizlenerek forumlarda herkes tarafından sevilmek beğenebilmek hasbihal içinde olmak popüler zirveyi zorlamak uğruna bukelemun gibi kendi farklı olanlar var yazık diyorum sadece .:)

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
İçinizde sanırım en acemi benim. İlk ne zaman başladı böyle bir akım bilmiyorum ama sanırım benim yurt dışına geldiğim yıllara denk gelmiş olacak ki daha önce ne forum ne de forumculuk diye bir kavram hiç duymadım. Daha önce de söylediğim gibi gibi şimdiye kadar hiç bir sosyal medya hesabım olmadı hiç bir zaman da ilgi alanıma girmedi. Belki de hep olumsuz taraflarını duyduğum için olumlu taraflarını göz ardı ettim. Hâlâ dahi ilgi duymuyorum açıkçası. Buraya üyeliğim mart ayında ama içeriğini bilmediğim için üç dört ay hiç açıp bakmadım bile. Corona dönemi okullar ve iş yerleri tatil olunca doğal olarak dış dünya ile de bağlantı kesildi. O dönem merak edip açıp baktım. @DenizKızı nın açtığı konular dikkatimi çekti. Baktım beni araştırmaya sevk ediyor. Yeni yeni şeyler öğreniyorum Bunun yanı sıra başka fikirlerden de istifade etme şansı elde ediyorum zamanla hoşuma gitti. @Mystery dediği gibi üyelerin hiç birisi reel olmasa bile ben burdaki hayali kahramanları ve onların samimiyetlerini sevdim.
Geçte olsa iyi ki tanışmışım böyle bir atmosferle. Şimdilik çok memnunum ve bulduğum bütün boşlukları burayla değerlendiriyorum diyebilirim.
Paylaşımlar güzel. Üyeler samimi ve sınırını bilen insanlar. Daimi olsun inşallah diyorum.
Buraya bir sey eklemek istedim :)

Allahtan acemisin ve forum ve sosyal medya geçmişin yok muhterem ablam :)

Burdan bakınca kısa zamanda kendini cok sevdiren asil ve hakikatli durusunla ve muhteşem çok güzel yorumlarınla yillara meydan oluyorsun tecrübeye hiç gerek yok :)

Rabbim iki cihanda razı olsun İnşallah..

Kenshi

Hafız'ı Kur'an
Sp Kullanıcı
24 Şub 2018
3,234
18,625
BaşkenT..
2003 yıllarında başladı forum macerası:)
Sayısız forumlarda yöneticilik yaptığım zamanlar oldu yaptıklarımı daha önce yazmıştım tekrar yazmayım hzhz
Forum katili olarak sadece facebook derim çünkü forumların çürümesine sebep olmuştu:)
Eskiler diyeceğim çünkü forumlar eskiden efsaneydi saatlerimizi verirdik.. Ben pişman değilim forumlar bitti denilse bile ben demedim hep forumcu olarak kaldım:) Şimdilik bu kadar biraz düşüneyim:D

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,192
86,238
Buraya bir sey eklemek istedim :)

Allahtan acemisin ve forum ve sosyal medya geçmişin yok muhterem ablam :)

Burdan bakınca kısa zamanda kendini cok sevdiren asil ve hakikatli durusunla ve muhteşem çok güzel yorumlarınla yillara meydan oluyorsun tecrübeye hiç gerek yok :)

Rabbim iki cihanda razı olsun İnşallah..
Allah razı olsun Bay Muhterem güzel yorumunuz için. Zerre kadar olumlu katkım olmuşsa ne mutlu bana.

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,439
66,753
2003 yıllarında başladı forum macerası:)
Sayısız forumlarda yöneticilik yaptığım zamanlar oldu yaptıklarımı daha önce yazmıştım tekrar yazmayım hzhz
Forum katili olarak sadece facebook derim çünkü forumların çürümesine sebep olmuştu:)
Eskiler diyeceğim çünkü forumlar eskiden efsaneydi saatlerimizi verirdik.. Ben pişman değilim forumlar bitti denilse bile ben demedim hep forumcu olarak kaldım:) Şimdilik bu kadar biraz düşüneyim:D
Seni gidi black hat hacker hzhz
Neydi o hikayeler yaa 😂

Eymen

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
27 Ocak 2020
2,732
16,668
Bursa
Hepsinin yalan oldugunu birgün anlayacağız. Maneviyat her ne kadar yuksek olsada gercek değiliz.. :)
Konuya buradan gireceksek
Geçici olan dünya hayatında, ahir zamanda her şey yalan.
Geçek hayatta dahi yakınımızdakini tanıyamadığımız, pişmanlıklarımız ve hatalarımız oluyor.
Yazılanların gerçek olduğu ve insanın karakterini yansıttı düşüncesindeyim.
İstisnalar olabilir :)

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,331
26,580
Konuya buradan gireceksek
Geçici olan dünya hayatında, ahir zamanda her şey yalan.
Geçek hayatta dahi yakınımızdakini tanıyamadığımız, pişmanlıklarımız ve hatalarımız oluyor.
Yazılanların gerçek olduğu ve insanın karakterini yansıttı düşüncesindeyim.
İstisnalar olabilir :)
.
Buda Bi bakış açısı. :) ben forumları kötülemek için yazmadım ama sadece çok önemsenecek bişey olmadığını söylemeye çalıştım.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Forumlar sizin için ne anlam ifade ediyor?Bilgi, paylaşımı, fikir alışverişi iyi oluyor çünkü?
Eline saglik tesekkür ederim sukutu ezber.

Forum demek paylasim olur ve iste forumdan maksad da bundan ibarettir.

insan karinca kararinca ister istemez bir kattida bulunur ve herkes gücü nisbetinde.

iste kim ne kadar bir seyler verir vede vermeye calisir amac böyle olursa ne aladir.

Herkes ister istemez kendince bir seyler ögrenebiliyor ve iste okumak ile diger taraftan aktif olup paylasimlar yapabiliyor ve iste yaranlanma veya insanlar icinde faydali olmaya calisma olur kisacasi sonucta.

Duymadigini duymus gibi ve görmerdigi de okumakla vede bizzat sahid olup sitedeki yazilardan alabiliyor.

Son mesajlar