Gönül Dağı

Emir Şahin

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
518
2,362
Ne diziymis forumu pesinden sürükledi :D
Ben izlemiyorum ama yorumlayan olursa belki dikkatimi cekebilir :))
Güzel konu abi :D azicikta bisiler anlatsaydin konusu hakkinda daha makbule gecerdi :)
İaltinida diziyi seyredenler doldursun iistedim..yalnız değilmisim.
Birde yerli dizi bölümü boş kalmıştı..bir adet olsa konu açılsın dedim.

Ali

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
3,915
4,517
Eline saglik bu komnu icin tesekkür ederim Emir Şahin kardes.

Bu filime tek verilecek cevap icinde Anadolu var ve sonra sevgi vede ask var mekanda adeta kirsehir gibi yöre olarak burayi ve yozgati da andiyor ve her ne kadar Eskisehir de cevilmissede.

Birisi sevgi veya ask filimi izlemek istiyorsa iste bu bakmasi gereken o filimlerdendir.

Biz bile bakiyoruz ve bunun böyle güzel bir filim oldugunu bilmiyordum bu ay basladik hepsine bakmaya.

Bir iki günde hepsine baktim ve sonra iki üc bölümünüde bekledim ve artik diger filimler gibi bunada bakiyorum ve bununla bakmakta oldugum filimler suanda aktif olarak 4 oluyor.

Mekan ve müzik sonra icindeki o emek verilen sey iste ve diyorum az komikte olsa adeta yasanmis bir seyi anlatir gibi ve bizim acimizdan buda canli bir roman vede bazi filimler fakirlikte gösterilse icinde ask ve sevgi islenmeside filimi güzellestiyor.

Bir tarafta eskiden kalma sevgi ve sonra diger tarafta yeni bir ask var iste öbür tarafta fakirlik icinde bunlar olup gerceklesiyor kisaca böyle bir filimdir.

insan fakirde olsa huzur veya baska ifade ile mutlu olabiliyorsa ne ala ve zengin iken mutsuz veya huzurun yok ise neye yarar.

Son düzenleme: