Dizi/Yorum Gönül Dağı

Emir Şahin

Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
1,102
4,416
Ne diziymis forumu pesinden sürükledi :D
Ben izlemiyorum ama yorumlayan olursa belki dikkatimi cekebilir :))
Güzel konu abi :D azicikta bisiler anlatsaydin konusu hakkinda daha makbule gecerdi :)
İaltinida diziyi seyredenler doldursun iistedim..yalnız değilmisim.
Birde yerli dizi bölümü boş kalmıştı..bir adet olsa konu açılsın dedim.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Eline saglik bu komnu icin tesekkür ederim Emir Şahin kardes.

Bu filime tek verilecek cevap icinde Anadolu var ve sonra sevgi vede ask var mekanda adeta kirsehir gibi yöre olarak burayi ve yozgati da andiyor ve her ne kadar Eskisehir de cevilmissede.

Birisi sevgi veya ask filimi izlemek istiyorsa iste bu bakmasi gereken o filimlerdendir.

Biz bile bakiyoruz ve bunun böyle güzel bir filim oldugunu bilmiyordum bu ay basladik hepsine bakmaya.

Bir iki günde hepsine baktim ve sonra iki üc bölümünüde bekledim ve artik diger filimler gibi bunada bakiyorum ve bununla bakmakta oldugum filimler suanda aktif olarak 4 oluyor.

Mekan ve müzik sonra icindeki o emek verilen sey iste ve diyorum az komikte olsa adeta yasanmis bir seyi anlatir gibi ve bizim acimizdan buda canli bir roman vede bazi filimler fakirlikte gösterilse icinde ask ve sevgi islenmeside filimi güzellestiyor.

Bir tarafta eskiden kalma sevgi ve sonra diger tarafta yeni bir ask var iste öbür tarafta fakirlik icinde bunlar olup gerceklesiyor kisaca böyle bir filimdir.

insan fakirde olsa huzur veya baska ifade ile mutlu olabiliyorsa ne ala ve zengin iken mutsuz veya huzurun yok ise neye yarar.

Son düzenleme:

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,336
Zamanın da dedik dizi güzel diye bir arkadaş muncur ekşitti :)
Şimdi o arkadaş fragmanı bile defalarca izlerken sufatı keyiften dört köşe oluyor.:)
Ha o arkadas kim ola ki 😃:ıslık:

Yaaa gönül dağı yaaa
Canım iç anadolum yaaaa :D
Diziden cıkarın tanerle dileki (bas karakterleri) missss gibi dizi :D
Hele o ramazan yokmu ramazan evimizin usağı hzhz
Dizinin eksi yönünü söylüyorum hazır olun..
2 saat 45 dakka dizi mi olur yaaa :byll:
SP ailesinin adminiçesi olarak burdan yönetmen arkadasa sesleniyorum :D
Dizide 3-4 sarkıyı full dinletip sündürebildiginiz kadar niye sündürüyonuz sahneleri :D
Sinema filmi mi bu ... el insaf :D
Bizede acıyın ctesi aksamları komple trt 1 ekranlarına kitlemek cok mu hosunuza gidiyo :D

ki ben yayın günü izlemiyorum gelemem reklama falan hzhz

hele selami hele selami adeta filmin icine renk katarcasına hzhz o nasıl bi ses o nasil bi enerji :D

ya sefer ahh sefer yaktın bizi sefer :D

Dönecem bu konuya arkadan gelenlere spoiler verecem (en sevdigim) hzhz hzhz

Ya sen @Ötüken sete gidipte bu konuya foto eklememek ne demek.. gönül dağından düsen taşların yarısından sen mesulsun :hıh::tkt:

Sükût-u Hayâl

Yıldırım çarpmış
Sp Kullanıcı
8 Tem 2018
2,726
13,492
Beni dizide en çok cezbeden eğlence kısmında Ramazan karakteri ve hayatın her alanında örnek alınacak azim, başarı, sebat örneği Hasan Kum icatları.
İnsanları düşünmeye, üretmeye, bir şeyleri başarabileceğine inanmaya teşvik etmesi çok güzel.

Dizinin elbette eleştirilecek yönleri vardır, olmazsa olmaz da. Ben iyi taraflarını görmeyi, bana ters olan sahnelere kör olmayı tercih ediyorum.

Son mesajlar