Gülümseyen Bayan Avatarları

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Gülümseyen Bayan Avatarları
Eline saglik ve bu paylasim icin tesekkür ederim mRs.

Suanda bir resim de begendigimi ifade edemedim ve insan olmamiz hesabiyle bizde de var o sey iste az da olsa veya sayilacak gibide olsa bazi seylerde erkek ve bayanda müsterek olabiliyor.

Allahtan konu bir resim sec degil ve yoksa bu bile bize zor gelirdi.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
insanoglunda ister istemez utanma diye bir sey var ve 1 kac tane kadar da olsa veya siz buna sayilacak gibide olsada bu kadar da olsun bizimde bayanlar ile o müsterek tarafimiz var.

• Beğen
Tepkiler: mRs

mRs

ηαѕαяα zєу∂ûη αмяαη
Sp Kullanıcı
16 Şub 2021
717
3,800
∂üηуα∂αη
Eline saglik ve bu paylasim icin tesekkür ederim mRs.

Suanda bir resim de begendigimi ifade edemedim ve insan olmamiz hesabiyle bizde de var o sey iste az da olsa veya sayilacak gibide olsa bazi seylerde erkek ve bayanda müsterek olabiliyor.

Allahtan konu bir resim sec degil ve yoksa bu bile bize zor gelirdi.
insanoglunda ister istemez utanma diye bir sey var ve 1 kac tane kadar da olsa veya siz buna sayilacak gibide olsada bu kadar da olsun bizimde bayanlar ile o müsterek tarafimiz var.
Teşekkür ederim Ali resimleri beğenip beğenmemek sana kalmış bir şey diyemem saygı duyarım anlıyorum seni.
Ama bunun utanma ile yada müşterek ile ne alakası var onu anlayamadım.
konu başlığına dikkat ettiysen Bayan avatarları diyor. Yani sadece bayanlara özel
Biri buradan resim seçsin yada Ali bir resim beğensin seçsin demiyor.

Konuyu müsterek ile utanma ile bağlamanı anlayamadım.
Ne demek istediğini

• Beğen
Tepkiler: Ali

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Teşekkür ederim Ali resimleri beğenip beğenmemek sana kalmış bir şey diyemem saygı duyarım anlıyorum seni.Ama bunun utanma ile yada müşterek ile ne alakası var onu anlayamadım.konu başlığına dikkat ettiysen Bayan avatarları diyor.Yani sadece bayanlara özel Biri buradan resim seçsin yada Ali bir resim beğensin seçsin demiyor.Konuyu müsterek ile utanma ile bağlamanı anlayamadım.Ne demek istediğini
Eline saglik tesekkür ederim ve iste keske diyorum herkes senin gibi olsaydi veya olabilseydi anlamadigini sorsa ve ona makul cevap gelirdi biiznillah.

Ne demek istedigimi anlatayim o zaman ve arada sirada bizde utanabiliyoruz ve iste bir resimde begendimi ifade edemedimde demistim ve resimlere diyecek bir sözüm yok ve düsünce halimi sesli der gibide ve bizde yazmis oldum ve iste meselede bundan ibaret kisacasi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mRs

Son mesajlar