Yorum Hangisine Yardım Edersin?

DenizKızı

Beni Siz Delirttiniz
Sp Kullanıcı
11 Nis 2020
8,367
43,858
30
Kocaeli
Screenshot_20201018-054228~2.png

Eğer 1 numaradaki yaşlı teyzeyi tercih ettiyseniz; katı ahlaki değerlere sahipsiniz ve geçmişten bugüne taşınan geleneklere saygı duyuyorsunuz. Problemlere her zaman rasyonel bir bakış açısıyla yaklaşıp asla düşünmeden hareket etmiyorsunuz.

Eğer 2 numaradaki çocuğu tercih ettiyseniz; hassas bir yapınız var ve daha önce birkaç kez başkaları tarafından incitilmişsiniz. Arkadaşlarınız her daim sizin yanınızda kendilerini rahat hissediyorlar çünkü çevrenizdekilere karşı fazlasıyla fedakarsınız.

3 numaradaki sakat adamı tercih ettiyseniz; anı yaşamaktan, iyi vakit geçirmekten hoşlanan bir yapınız var. Yaygaradan hoşlanmazsınız ve asla insanların size söylediklerinden fazlasını yapmazsınız. Doğuştan liderlik özelliklerine sahipsiniz.

4 numaradaki hemşireyi tercih ettiyseniz; uyumlu ve iyimser birisiniz. Hayatın her zaman rengarenk taraflarını görmeyi tercih ediyorsunuz ve sorunları nadiren önemsiyorsunuz. İletişim konusunda oldukça başarılı bir yapınız var. İnsanlarla bağlantı kurmanın mutlaka bir yolunu buluyorsunuz.

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,192
86,237
4 numara tercih etmiştim ama böyle bir sonuç düşünmemiştim. Ona yardım edersem iki dakika sonra ya çocuğu susturmaya ya da sakat adama yardım edebileceği ihtimalini düşünerek ilk tercihim o olurdu.
Ama açıklaması her halükarda bana uyuyor

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Eğer 2 numaradaki çocuğu tercih ettiyseniz; hassas bir yapınız var ve daha önce birkaç kez başkaları tarafından incitilmişsiniz. Arkadaşlarınız her daim sizin yanınızda kendilerini rahat hissediyorlar çünkü çevrenizdekilere karşı fazlasıyla fedakarsınız.
Eline saglik bu konu icin tesekkür ederim Denizkizi kardesim.

Cok sukur yüce rabbime iste ne kadar da fedakar isek bilmiyorum ve Allahu alem derim.

Cocuk aglar ve susturmak gerekir ve onun bunlardan önce yardima ihtiyaci var diye ilk önce ona yardim etmeyi tercih etmekle düsündüm.

Bunlarin hepsi ve yani 3 de akli basinda ve konusulup sakin edilebilir ve ayni zamanda az da olsa sabirda edebilirler cocuk ise daha kücük ve ayni zamanda o akli gelismemis ve iste buna karsi onunla ilgilenmek ve üzülüp aglamamasi icinde ilk önce ona yardim ediyorum.

DenizKızı

Beni Siz Delirttiniz
Sp Kullanıcı
11 Nis 2020
8,367
43,858
30
Kocaeli
Böyle bir ortamda ben ilk önce şu çocuğun annesi nerde diye çığlık atarım ama çocuğa dokunmam ağlayan bebeklere karşı fobim var😂
İlk önce 3 numaralı adama yardım eder degneklerini verir ayağa kaldırırım
Sonra 1 numaralı teyzeye yardım etmeye çalışırken o esnada 4 numaralı hemşireye çabuk topla kız şu kağıtları çocuk ağlıyor annesini bul derim 😂😂😂😂

Son mesajlar