İyiki Doğdun HayLaZ :)

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
Aaa iki gün üst üste iki karadenizli arkadasimizin dogum günü oldu..tevafuk :)

Haylaz kardeşim iyiki doğmuşsun ve iyiki bu ailenin bir parçasısın.yüregin cok temiz ve iyi niyetli..bu güzel hasletleri kaybebetmemen temennisiyle..hayırlı,saglikli,huzurlu,mutlu ve güzelliklerle dolu bir ömür diliyorum :) yüzündeki tebessüm hiç solmasın :giggle::cicek:

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,340
@HayLaz61 :) ne desem ki şimdi ya..
ben senin ergen döneminide bilirdim dermisim hzhz

forumların bana kattığı güzel isimlerden..
iyiki tanımışım dediklerimden..
1 gün olsun küsmedik, darılmadık hatta tartısmadık bile.. :) (yani umarım sencede öyledir) :)))
kapısını çalıp da 1 gün olsun faydasının dokunmadığı olmadı..
helalı hos olsun sana o avatar :D
Benden sana dogum günü hediyesi olsun hzhz
Seni annen iyiki dogurmus, iyiki şu forum alemine kazandırmıs hzhz (öperim ellerinden) :)
Kalbi temiz, ince düsünceli güzel insan ?
Kimseleri kırmamak incitmemek icin öyle ince düsünüyorsun ki.. bizi kırar oldular :)
Nolceek bizim bu halimiz be haylaz :D kırıla kırıla ufalandık iyice :D

Dogum günün kutlu olsun..??
Rabbim sevdiklerinle ve seni sevenlerle birlikte hayırlı saglıklı mutlu huzurlu seneler nasip etsin sana :)
Sende ak sakallı nur yüzlü dede olup torunlarınla gün batımı fotoları cekesin emi :D

afiyet şifa olsun hamsi tavan :)
84F43B84-612C-48D5-B1D5-40FD49C5AE41.jpeg

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
Doğum günün hayırlı olsun hemşehrim kardeşim,,, :) Rabbimiz ömrünü güzel, hayırlı bereketli ve bütün sevdiklerinle beraber ömür boyu huzurlu yıllar inşallah kardeşim,,,

Öyle sana bir Trabzon atma türküsü ararken tevafuk oldu büyümekten bahsediyor kardeşim,,

HayLaz61

Ah Mine-l Aşk
Yarışma Birincisi
9 Mar 2017
1,956
12,713
Bugün @HayLaz61 in doğum günü :)
iyiki doğdun iyiki varsın güzel insan yeni yaşın hayırlı olsun Rabbim hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin her şey gönlünce olsun??
Başka nasıl bir pasta olabilirdi ki:para:
Iste boyle pasta olmali yaaa . Cok teşekkür ederim cokk :) elinize yüreğinize sağlık hepimize amin olsun inşallah. Bu tüyo yu kimden ogrendin @Nil

Doğum günün kutlu olsun haylaz61?
Teşekkür ederim apla :)

hzhz Bir yengeç burcu daha
Allah sevdiklerinle beraber sağlıklı hayırlı bir ömür nasip etsin inşallah bol çaylı günlerin olsun inşallah sevdiklerinle
Ekli dosyayı görüntüle 4619
Teşekkür ederim :) hediye icinde teşekkür ederim :)
Malesef yengec burcuyum :)) hepimize aminn inşallah

Aaa iki gün üst üste iki karadenizli arkadasimizin dogum günü oldu..tevafuk :)

Haylaz kardeşim iyiki doğmuşsun ve iyiki bu ailenin bir parçasısın.yüregin cok temiz ve iyi niyetli..bu güzel hasletleri kaybebetmemen temennisiyle..hayırlı,saglikli,huzurlu,mutlu ve güzelliklerle dolu bir ömür diliyorum :) yüzündeki tebessüm hiç solmasın :giggle::cicek:

Cok tesekkur ederim :) duygu ve düşünceleriniz icin inşallah hepsine amin hepimize inşallah

Ooo Lazların son kalesi bana Laz kavramını sevdiren değerli muhterem :)
Doğum günün hayırlı olsun İnşallah sevdiklerinle birlikte nice mutlu seneler gecirmen dileğiyle değerli muhterem kardeşim :)
Allah razıolsun muhterem lazlar iyidir sevin olari :)
Rabbim hepimize versin güzel dualarinizdan inşallah

İyiki doğdun @HayLaz61 deli dolu olmanla isminin hakkını tam olarak veriyorsun Rabbim neşeni bozmasın yeni yaşın huzur mutluluk getirsin nice yıllara ?
Cok teşekkür ederim cok sagolasin :) aminn inşallah hepimize :)

Son mesajlar