Sohbet Kadınlar Kötü Şoför Mü?

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,974
31,564
44
BOLU
Bayan’dan herşey olur ama şoför maalesef çıks.
İstanbul da araç sürerken bir erkek kuralları bilir elbette ama trafiğin kendi akışı içinde yazılı olmayan kurallara göre trafiğe uyum sağlar.
Kadın ise yazılı kurallara göre hareket ederek trafiğin yazılı olmayan kurallar çerçevesinde ki akışını bozar olay budur.Suç kadının yani trafik akışını bozmak maden kurallar sadece göstermeliktir aslolan işleyiştir.

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Bayan’dan herşey olur ama şoför maalesef çıks.
İstanbul da araç sürerken bir erkek kuralları bilir elbette ama trafiğin kendi akışı içinde yazılı olmayan kurallara göre trafiğe uyum sağlar.
Kadın ise yazılı kurallara göre hareket ederek trafiğin yazılı olmayan kurallar çerçevesinde ki akışını bozar olay budur.Suç kadının yani trafik akışını bozmak maden kurallar sadece göstermeliktir aslolan işleyiştir.
Bende Değerli Üstadım ne zaman cevap verecek diye merak ediyorum hamdolsun ya :)

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Kadınlar kötü araba kullanmıyor. Sadece kurallara uymak konusunda erkeklerden daha titiz davrandıkları için sorun çıkıyor.
Eline saglik ve tesekkür ederim ve bizim acimizdan da bu böyledir ve onlar söförlük yaparken yolu veya gidecegi istikameti düsünürler ve nasil denir baska bir ifade ile onlardaki konstrasyon iste kisaca bu yolla bakip onu düsünmekten ibarettir.

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,677
Alman araştırmacılar,kadınların araba park etmede kötü olduklarını bilimsel olarak kanıtlamış.Siz ne düşünüyorsunuz?

Bu böylede olsa ve onlar icin kötü söför demek manasi bunda cikmiyor ve tek bir park icin bu olabilir ve mümkün diyorum araba sürmenin yaninda misal olarak park ile sürmenin arasindaki o fark da tepe ile dag seklinde ve bu mukayese parktan dolayi yani 1 kac dakika dan dolayi böyle tanimlamak makul düsmüyor.

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K