Sohbet Kamp yapmak

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,434
66,699
@eRkAm abiii :) ses deneme ses :)
Çadır da uyumk nasıl oluyo :D
Geceleri börtü böcek soguk sıkıntı ediyo mu :)
Hic demiyon yolumuzu gözleyen kardesimiz vardır diye :) tabii sende haklısın, şimdi anlatmaya baslasan basına neler gelebilecegini düsünüyosundur hzhz

bu arada konuyu güncelliyorum
Herkes derin bir nefes alabilir :D çadırı aldım arkadaslar hzhz
İçinin zaruri seylerinide iste, matıydı ışığı falanda hazır :)

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
@eRkAm abiii :) ses deneme ses :)
Çadır da uyumk nasıl oluyo :D
Geceleri börtü böcek soguk sıkıntı ediyo mu :)
Hic demiyon yolumuzu gözleyen kardesimiz vardır diye :) tabii sende haklısın, şimdi anlatmaya baslasan basına neler gelebilecegini düsünüyosundur hzhz

bu arada konuyu güncelliyorum
Herkes derin bir nefes alabilir :D çadırı aldım arkadaslar hzhz
İçinin zaruri seylerinide iste, matıydı ışığı falanda hazır :)
Nasıl Göz varsa sizde bilmiyorum :) Araba Ankarada Arıza verdi yaptırdık serviste teslim aldık başka yerde sorun cıktı,Vanda da bir sorun vuku buldu dün gece vana geldim.
Anlayacağın kardesim şuan ertelendi akdeniz lakin nasip olursa göl kenarında ileri günlerde kuracaz.
Sizede demiyecem gidiyorum diye :))

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,434
66,699
Nasıl Göz varsa sizde bilmiyorum :) Araba Ankarada Arıza verdi yaptırdık serviste teslim aldık başka yerde sorun cıktı,Vanda da bir sorun vuku buldu dün gece vana geldim.
Anlayacağın kardesim şuan ertelendi akdeniz lakin nasip olursa göl kenarında ileri günlerde kuracaz.
Sizede demiyecem gidiyorum diye :))
Eneeee ??
Abi cok cok gecmis olsun..
halen gülebiliyosun :) ben olsam sinirden deliye dönmüstün..
deme valla deme :hıh: sonuna kadar haklısın..
sen git kampını yap keyfini cıkar.. evine huzur icinde var sonra haberdar et ama bizi :D
Bak cadırıda aldım.. senin tecrübelerine ihtiyacım var yapman lazım o kampı :)))
İnsallah arabanın ciddi biseyı yoktur oda hallolur kısa zamanda ve baska dert sıktıntı cıkmaz..
neyseki güzel tarafından bakalım.. ben dün gece abim cadırda uyuyo diyo beklerken , meger abim van da rahat yatagında uyumus :D ne kadar sanalısın yaw hzhz ??

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,434
66,699
Vee beklenen zaman geldi :)

ölmezde sağ kalırsam cumartesi kamptayım :)
Pazar sabahı sesim cıkmazsa bilin ki kurtlar kaptı :D
Ohal ilan edin :D
Helvami kavurun :D
Adımı forumun dört bi kösesine yazın :D

iyi bilirdik de deyin emi ?? hzhz

Mizgin_TuRabii

Sizi Rahatsız Etmeye Geldim....
Sp Kullanıcı
31 Ocak 2017
3,380
10,460
Buda size Duam olsun.
???

Geceleri çadırı yada nerde kalıyorsan fareler örümcekler çiyanlar dolsun,dolu yağsın fırtına kopsun ,ateş yakacak çakmayınız olmasin,mangalık etiniz bozulsun,fenerinizin pili bitsin,Demleyecek çayınızı unutisaniz,şu içeceğiniz bardaginiz kırılsın,

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,434
66,699
Buda size Duam olsun.
???

Geceleri çadırı yada nerde kalıyorsan fareler örümcekler çiyanlar dolsun,dolu yağsın fırtına kopsun ,ateş yakacak çakmayınız olmasin,mangalık etiniz bozulsun,fenerinizin pili bitsin,Demleyecek çayınızı unutisaniz,şu içeceğiniz bardaginiz kırılsın,
Allahim,

Gözü kalanlarin nazarindan sen koru,
Bütün olumsuzluklara ragmen bizlere güzel bi haftasonu, kamp deneyimi nasip et !

Aminnnnn :D

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Buda size Duam olsun.
???

Aman abi ne yaptın sen kamp falan yok hsyalini dahi kurmayacam ?

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K