Üye Sözlük Karaton

Sükutu LeyL

Sp Kullanıcı
16 Nis 2017
1,001
5,491
Gel gelelim patrona hzhz hzhz
Öncelikle iyiki bu forumu kurmuşsun abi ve değerli insanları tanıdım .
8 sene önce geldiğim de çok sert mizaci var demiştim hzhzhzhz havalı birine benziyor diyordum halada öylesin abi
Merhametli bir insansın.Bazen abi aksi olup ani fren yapıyorsun ve insanları kırabiliyorsun :canbaz::hıh:
Çok uğraştık evlendirmeye ama olmuyor iste hzhzhzhz
Vakti saati var iste :) Allah hayırlısını nasip etsin abi.Allah hayırlı insanlar karşına çıkarsın inşallah

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,600
42,883
Vayyy karaton abim benim :)
Birde ben başlayayım sıralamaya :)
Bana karşı sabrı çeneme ? ragmen bir başkadır abimin çok şükür ki beni iyi tanıyanlardan :)
Ee biraz sert ve çok ciddi Duruşlu hele bide laz damarı tutmasın hzhz bana karşı görmedim ama öyle :) iyidir karaton abim üzmeyin karaton abimi??

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,547
59,075
Başka bir forumda görmüştüm kardeşimi ilk 3,5 sene önce, sonra burayı açmış bizlerde severek üye olduk
Çok konuşmazdı hala öyle,, :)

Sabırlı, mantıklı biri bazen şakacı olup oluyor güldürür bizleri görünce gülüyorum bazı yorumlarına iyi yapıyor ama,, :)

İnsanları kırıp dökme bir tarzı yok arada, bazen sert mizacı var evet herkesin bir artık eksi yönü vardır mutlaka,,, ???olabilir insanız sonuç olarak, aramızda öyle kayda değer kırgınlığımız olmadı, Rabbimiz de kardeş applaa çerçevesinde devam etmeyi nasip etsin inşallah,, ☕☕
Zaten abla kardeş saygı çerçevesinde olmasaydı bir çok şey olmaz devam etmezdi Rabbimiz yolunu açık etsin kardeşim,,, ??

İyi bir forumcu kardeşimiz nerede de ne yapılması gerektiğini iyi biliyor, gözlemci akılcı bir bakış açısı var, yılların tercümesi olsa gerek,

Bu forumu iyi niyetle açıp bizlerin bir araya gelmesine vesile oldu,
Amacı hep beraberce bilgi alışverişi, insanların özgünce yazıp çizmeleri, araya güzel sohbetler serpiştirerek birbirimizden faydanalıp saygı içinde muhabbet etmemiz yönündedir,,,

Teşekkürler kardeşim forumunu yeniden açıp bizleri buraya topladığın güzel insanlarla böyle güzel muhabbetlere vesile olduğun için Allah razı olsun,, Rabbimiz niyetini kabul edip seni düşüncende muvaffak etsin inşallah,,, ?????

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
@Karaton değerli muhterem...

Yapıcı özverili bütünleyici dır kendisi..
Kırmaktan asla hoşlanmaz.
Bazen çıkışları vardır ama Karadenizli:)
Perde arkasında çok yumuşak ve naif bir ruha sahiptir .
Mesafeli uzak gibi görünür lâkin aslında çok cana yakın ve mütevazidir.
Çok iyi forumcudur..
Çok sabırlıdır bunu cok seviyorum :)
Bir kaç kere yöneticilikten ayrılmak istedim ruh halimden dolayı yönetici alanı mafya gibidir giriş var çıkış yok sıkarım topuğuna akıllı ol dedi sustum :)
Kendisi tanımaktan çok onur duydum keşke bu aileye yıllar önce katılsaymışım.
Şahsıma karşı bir üye gibi değil Gerçek dost oldu bu beni daha çok sevindirdi ve mutlu etti..
Bütün muhteremlerede aynı şekilde davranır ayrım yapmaz..
Belki kendisi ile bir çok konuda fikir ayrılığındayiz.
Lakin katılmadığı konulara saygı ve hürmet duymasını bilir..
Şahsına münhasır çok beyfendi bir kişiliğe sahiptir.
Sadece bir yüzyüze gelemedik oda nasip olur inş..
Kendisini tanımaktan çok memnunum..
Rabbim iki cihanda razı olsun İnşallah..
Rabbimde ondan memnun olsun..
İyiki varsın değerli muhterem varolasın..

Son düzenleme:

Son mesajlar