Kullanıcı adı /Nick Değişim Talepleri

Emir Şahin

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
30 Ocak 2017
532
2,504
Şöyle düşünürsek,Günlük 35 üye giriyor foruma,her üye üç günde bir nick değişim talebinde bulunursa buranın neye dönüşeceğini tahayyül ediyorsundur Akif..dolayısıyla belli bir zaman aralığı konulması düzen açısından sağlıklı bir karardır..
Her üye 3 günde bir nick degisligi istemiyor Gülbeyaz inistisnai durumu var ve öncesi ve yeni nick birleşme oldu. Üyelerde nazenin Gülbeyaz olduğunu bilsinler diye iki nick geçiş yapnak istedi. Şimdide aslı gerçek nick geçmek isyorki gayet masumane bir istek.
Zaten konu bilgi dahilinde başından sonuna kadar senin karaton

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Eylül Başak

Teknefes

Bir iz bırak..
Sp Kullanıcı
25 Ara 2020
187
814
Gülbeyaz nazenin ismini gördüğümde Gülbeyaz ablamın olduğunu anladım..:). Canım ciğerim hep var olsun...
Ama bakınız anladım diyorum.. yani ısrar etmeye gerek yok 3 ay sonra nazenin çıkarılır Gülbeyaz kalır :uyku:

ab_i_abisteni

"Ben bir muallim olarak gönderildim"Hz Muhammed
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
450
1,761
Bizim konuşmamıza gerek yok aslında. Ben buraya üye olunca niki zaten "Gülbeyaz" ve avatarı da "Gülbeyaz" şeklinde yazılıydı... Dedim kendi kendime: "Bizi banlayan kardeşimiz de buradaymış..." Sonra baktım nick: "Gülbeyaz nazenin" olunca, "Hoca" dedim kendi kendime, "iyi ki de ses etmemişsin, seni banlayan bu kardeşin değilmiş" dedim... Kafam da allak bullak olmuştu... Çünkü, kendi kendime "Nazenin"i nasıl görmezsin diyordum... Konu açılınca, yeni anladım meseleyi... Neyse, başınızı ağrıttık... Hayırlısı olsun... Sıkıntımız bu olsa keşke...

GüLBeYaZ

Ehl-i sünnet
Sp Kullanıcı
21 Ağu 2017
2,554
8,580
Screenshot_2021-01-01-10-51-45.png

Screenshot_2021-01-01-10-52-10.png
Nick degisikligi 12 ekim- 24 ekim.

Üye nick değişiklikleri 6 ay aralikla yapılabilmektedir.siz 3 gün önce nick değiştirdiğiniz için şuan bu talebi gerceklestiremiyoruz
Bir de deniz kizi var yanlis hatirlamiyorsam bir hafta da iki nick degisikligi yapan
Kurallar kisilere gore degisiyor mu?.
-Yukarda yorum yazan fikir ve dusuncesini yazarlar arkafaslara tesekkur ediyorum ve de saygi duyuyorum.
Bu sizlerin bilgisi dahilin de olan bir durum degil..

Tatlı Cadı

Aktif Üye
Sp Kullanıcı
9 Nis 2020
2,434
12,576
Bende iki tane nick deiştirdim ama en son sefer baya bi ısrarcı oldumm ki @-Hira-ya dediğim halde abinden onay almadan yapamam dedi sonra ben tmm onay aldım dedim ki almamıştım 😂 yine yapmadı sonra @Karaton abimi uzun ikna etme sonucu deiştirdi ama şartı iyice düsün taşın bir daha kabul etmem abisi son bu dedi
Sadece acıklama yapmak istedim
Gülbeyaz ablanın durumu farklı tabiki
ona ben bisey diyemem
genel söylemek demek istedim....

ab_i_abisteni

Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
450
1,761
Ertuğrul Gazi hata yapan bir Alp'ine: "Seni görevden aldım. Yerin otağındır..." Osman Bey de, hata yapan bir Alp'ini aynı şekilde cezalandırmıştı.
Tabi görevden alınanlar, cidden cengaver, savaşçı, adil ve temiz Alp'lerdi. Ahali çok üzüldüler ve sözü geçecek olan insanlar, Ertuğrul Gazi'ye ve Osman Bey'e geldiler o güzide insanların görevden alınmasını doğru bulmadıklarını da ifade ettiler.
Osman Bey'in ve Ertuğrul Bey'in verdiği cevaplar manidardır:
"Hata yapanı tekrar göreve getirdiğimizde bunun arkasını alamayız. Gün gelir ki bu "hatamız" bir beyliğin bir "oba"nın dağılmasına vesile olabilir.
Demem o ki, "Hata yapmamak gerekir", lakin hata da yapılmışsa, o hatanın kişiden kişiye farklı uygulanması da uygun değildir. Nikinin değiştirilmesini isteyen üyemiz bu baptan haklı konumundaymış, onu da öğrenmiş olduk...

ab_i_abisteni

Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
450
1,761
Ekli dosyayı görüntüle 15260

Ekli dosyayı görüntüle 15261
Nick degisikligi 12 ekim- 24 ekim.

Bir de deniz kizi var yanlis hatirlamiyorsam bir hafta da iki nick degisikligi yapan
Kurallar kisilere gore degisiyor mu?.
-Yukarda yorum yazan fikir ve dusuncesini yazarlar arkafaslara tesekkur ediyorum ve de saygi duyuyorum.
Bu sizlerin bilgisi dahilin de olan bir durum degil..
Ben bunları bilmiyordum, özür dileriz... Hakkınızı helal ediniz...