Masumlar Apt. :D

DenizKızı

Beni Siz Delirttiniz
Sp Kullanıcı
11 Nis 2020
8,366
43,855
30
Kocaeli
yaaa😳 ben bildiğin sokak cocuklarından camurdan hamur yapan oyunlar oynayan iş miş yapmayan 🤓
Ben bildiğin deliymisim çocukken :D günde kırk kere elimi yıkardım kapı kolları ve musluklara dokunamazdım biri beni öpse yanaklarımı çamaşır suyu ile yıkamaya kalkardim :D kimse ne bana ne de bana ait eşyalara dokunamazdi yoksa ağlama krizine girer çığlık atardım bir gün abim silgimi kullandı diye sanırım beş gün ağlamıştım:D çünkü kullanınca kirleniyordu :D

DenizKızı

Beni Siz Delirttiniz
Sp Kullanıcı
11 Nis 2020
8,366
43,855
30
Kocaeli
Ben bildiğin deliymisim çocukken :D günde kırk kere elimi yıkardım kapı kolları ve musluklara dokunamazdım biri beni öpse yanaklarımı çamaşır suyu ile yıkamaya kalkardim :D kimse ne bana ne de bana ait eşyalara dokunamazdi yoksa ağlama krizine girer çığlık atardım bir gün abim silgimi kullandı diye sanırım beş gün ağlamıştım:D çünkü kullanınca kirleniyordu :D
Küçük sayfiye :D

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,597
42,871
Sende var ztn bi anormallik 😂😂

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
59K