Meteorolojik Uyarılar.

ZARiP

Sp Kullanıcı
9 Kas 2019
292
69
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre:

Ülkemiz geneli parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Malatya ve Elazığ dışında Doğu Anadolu bölge geneli ile Giresun, Gaziantep, Kilis ve Siirt çevrelerinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

Yağışların; bu gece İstanbul, Pazartesi Marmara'nın kuzey ve doğusu (İstanbul, Kırklareli, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Yalova) ile Bolu, Adana ve Mersin'in iç kesimleri, Osmaniye'nin kuzeyi ve Kahramanmaraş'ın batısında yerel olarak kuvvetli (21-50 Kg/m2) olması bekleniyor.

ZARiP

Sp Kullanıcı
9 Kas 2019
292
69
04.05.2020

Ülkemiz genelinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara, Ege, Akdeniz, İç Anadolu, Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadenizin iç kesimleri, Doğu Anadolunun kuzey ve doğusu ile Giresun, Gaziantep, Kilis ve Siirt çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Kırklareli, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova ve Bolu çevreleri ile Adana ve Mersinin iç ve yüksek kesimlerinde yerel olarak kuvvetli olması bekleniyor.

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
İstanbul dün deli şimsek çaktı gökyüzü bembeyaz oldu
yağmur güzeldir yaa yağsın :)

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Ben yagmurda yürümesini de çok seviyorum yagmur yağar millet içeri kaçar ben kızıma çık dışarı ıslan diyorum :)

ZARiP

Sp Kullanıcı
9 Kas 2019
292
69
Ben yagmurda yürümesini de çok seviyorum yagmur yağar millet içeri kaçar ben kızıma çık dışarı ıslan diyorum :)
Aynı olayı hep yaşıyoruz, nöbete oğlumu da götürdüm o da ayağını dışarda ıslatıp ıslatıp ayak izini gördükçe seviniyordu :)

ZARiP

Sp Kullanıcı
9 Kas 2019
292
69
05.05.2020

Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Çanakkale dışında tüm yurdun sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.

HAVA SICAKLIĞI: Önemli bir değişiklik olmayacağı, mevsim normalleri civarında seyredeceği tahmin ediliyor.

RÜZGAR: Genellikle kuzeyli, zamanla Akdeniz kıyıları ile doğu kesimlerde güneyli yönlerden hafif, ara sıra orta kuvvette esmesi bekleniyor.

Son mesajlar