Neden Sakal Bırakıyorum?

SiyahSancakTaR

CEDDİ OSMANLI !...
Yönetici
Co-Admin
Yakistigi icin mi sadece ve yoksa erkek de olmasi bir acidan gerek olarak mi sünnet diye.

Bir sey sirf yakisiyor diye yapmak ehli keyf gibi veya dünyalik gibi durum olur ve oysa müslümana yakisir demekte baska olur.
Bizide arada görürdün şimdi değerli muhterem varolasın emi :)

ALI

Well-known member
Sp Kullanıcı
Değerli muhterem Üstad sakin olasın:)Tercih ler başka olabilir.Müsterih ol değerli muhterem sana güzel yakışmış Maşallahin var imrendim doğrusu :)
Degerli muhterem eskide olsaydi ve bütün mesajlari alip tek olarak ardinca islerdim ve iste sende görüyorsun aktiflikten düstük ve ne diyeyim yaslilikta var ve akilda baska yerde olabiliyor.

Estahfurullah eline saglik tesekkür ederim sacta gider saglik da ve iste genclere gencligin ne kadar güzel ve onlar icinde adeta bir hazine gibi oldugunu anlatmakta sorun olur.

Simdide okumakta oldugum kitabta kaldi. :)

ALI

Well-known member
Sp Kullanıcı
insanlar neye bakiyor veya baska ifade ile neler ile ugrasiyorlar ehli keyf veya dünyalik isler de abes ile istigal olur.

SiyahSancakTaR

CEDDİ OSMANLI !...
Yönetici
Co-Admin
Degerli muhterem eskide olsaydi ve bütün mesajlari alip tek olarak ardinca islerdim ve iste sende görüyorsun aktiflikten düstük ve ne diyeyim yaslilikta var ve akilda baska yerde olabiliyor.

Estahfurullah eline saglik tesekkür ederim sacta gider saglik da ve iste genclere gencligin ne kadar güzel ve onlar icinde adeta bir hazine gibi oldugunu anlatmakta sorun olur.

Simdide okumakta oldugum kitabta kaldi. :)
Ne ihtiyarlamasi günden güne genclesiyorsun ihtiyarlayan benim Ustad:)
Sendeki ilmi hazine herkeste olsun Inşallah..
Ilık ışığınla cümle gönüller ferahlık bulsun..
Varolasın değerli muhterem :)

• Beğen
Tepkiler: ALI

ALI

Well-known member
Sp Kullanıcı
Ne ihtiyarlamasi günden güne genclesiyorsun ihtiyarlayan benim Ustad:)Sendeki ilmi hazine herkeste olsun Inşallah. Ilık ışığınla cümle gönüller ferahlık bulsun.Varolasın değerli muhterem:)
Estahfurullah. ilim denilen sey eskide veya genclikte kaldi desem olur mu ve insan yasarken hep bir seyler ister istemez ögrenir ve diger taraftan eskiden ögrendiklerini unutur desem.

Okunan ve ögrenilen seylerde hep hafizada eskisi gibi saglam ve o günlerdeki gibi herkeste kalsaydi ne ala olurdu.

Bu unutmak denilen seye de eskiden iyi bakmiyordum ve sonradan ögrendim ki gerekmis ve ne diyorum onunda hos bir sey oldugunu derim.

Sen de sag ol ve var olup daim olman dilegiyle ve bizide burda güldürdün cok sukur yüce rabbime.:)

Son düzenleme:

Karaton

GÜCÜ DOĞURAN DÜŞÜNCEDİR
Kurucu
Web sitesi
www.sevgiplatformu.info
Yakistigi icin mi sadece ve yoksa erkek de olmasi bir acidan gerek olarak mi sünnet diye.

Bir sey sirf yakisiyor diye yapmak ehli keyf gibi veya dünyalik gibi durum olur ve oysa müslümana yakisir demekte baska olur.
Eyvallah ali abi sende haklısın