Ödüllü / Manzara Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Asiye

Well-known member
Sp Kullanıcı
Dün o kadar yakından bir helikopter geçti çok netti ve etrafında kuşlar çok güzel bir görüntüydü normalde kuşların sağa sola kaçışması gerekirken öyle olmadı telefonumun şarjı bitmiş ti ve bana çok uzaktı bana sadece izlemek düştü 😁

Mystery

Teknik Destek
Yönetici
Teknik Destek
Bazen anı yakalamak yerine anı yaşamalıyız. Bazen Herşey de telefona veya makineye sarılmamız gerek :) özellikle acıyı yaşayan insanları çekip yayınlamak çok büyük saygısızlık. Ve bunu yapıyoruz malesef

SiyahSancakTaR

CEDDİ OSMANLI !...
Yönetici
Co-Admin
Bazen anı yakalamak yerine anı yaşamalıyız. Bazen Herşey de telefona veya makineye sarılmamız gerek :) özellikle acıyı yaşayan insanları çekip yayınlamak çok büyük saygısızlık. Ve bunu yapıyoruz malesef
Eyvallah nokta atışı yorum varolasın değerli muhterem...

Asiye

Well-known member
Sp Kullanıcı
Evet bende dün onu yaptım anı yakalamak yerine mecburen anı yaşadım 😁 😂 kesinlikle o konuda doğru insanlar artık çok art niyetli sadaka verirken bile çekiyorlar niyetleri sevap işlemek mi yoksa küçük düşürmek mi bilemedim

İklil

El-hasılü lil- Kalbi
Yönetici
Administrator
Arkadaşlar yarışma duyuru konusu uzadı gitti musadenizle konuyu kapatıyorum tekrardan en yakın zamanda yeni yarışma duyurusunda buluşmak üzere keyifli forumlar 😊🌹

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...