Öze dokunanlar

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,190
86,189
katılmayabilirsin kardeşim
dediklerim genel benim ve yaşadığım şeyler,,
senin demek istediğin farklı bir şey galiba

küçük bir örnek vereyim arkadaşlar olabiliyor zamanla sohbet vs..
sürekli sen arıyorsun,mesaj atıyorsun demek için veya sitem değil,ya da hep ben arıyorum neden hep ben de değil,
biz aradığımızı hal hatır sorduğumuzu Allah için soruyoruz,:)
sessiz oluyorsun bi zamandan sonra mesaj atıp nasılsın diyorsun karşında ki,diyor ki sesin çıkmıyor ee o zaman senin sesin çıksın demi:)
sitem etmeye de gerek yok alışılmış cevaplar,,,:)

bu ince saz olayını çok anlamadım karşındaki sana değer vermiyorsa niye ince sazına dokunasın ki,,:)

kardeşim bu ince sazı söyler misin nasıl sen insanların ince sazına dokunuyorsun
insan ya da insanlar sen sesleniyorsun seslenmiyorlar,sen buna rağmen ince sazına dokunsan ne anlam ifade edecek onu merak ettim,,
bu rahatsızlık vermek olur aklına gelen her anlamda,her ne olursa olsun tek taraflı hiç bir şey olmaz o zaman karşı tarafı rahatsız edersin ve kişinin kendi en çok kırılmaya sebep olur bu da gereksiz,,,

ve en önemlisi insanların birbirine değer verme meselesi sen sanmıyorum karşında ki sana değer vermeyecek sen istediğin kadar saz çal,,,:)
sesini duyuramazsın

o zaman sükût der ki,,:)

yokluğunuzu hissetmeyen insanlara
varlığınızı göstermeye çalışmayın,,,:)
👍 👍 👍 👍 👍
Bu sayfadaki bütün sözler hepsi birbirinden güzel. Allah razı olsun gülüm. Eline, emeğine, yüreğine sağlık ❤

LiyA

Sp Kullanıcı
8 Kas 2017
845
5,228
33
her sözü her insana demeyin
söz demeyin
söz deyip geçmeyin
sonra insanın içinde yıllarca köz köz oluyor
Rabbimiz geçmiyor
sonra ahirette hesaba çekilmene sebep olur,,,,
O kadar çok Öz demişsin ki adeta bana seslenmişsin gibi hissettim. :kalp:

Şuracığa güzel 1 sÖz'de ben bırakayım. Konu sohbete dönmeden çıkayım.

....................................................................... Kalemine kuvvet sükutum...

....................................................................................................... Zamanın bi yerinde karşılaşmanın adıdır,
'KADER'

Son mesajlar