Nasıl Yapılır Salata Nasıl Yapılır?

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,217
86,324
Screenshot_20210426-111707_Instagram.jpg
Screenshot_20210426-111727_Instagram.jpg

Sofraların olmazsa olmazıdır Salatalar. Herkesin kendi damak tadına göre hazırladığı salataların vazgeçilmez lezzeti olarak gördüğüm soğanın listede olmamasına şaşırdım.
Liste dışında birde mısırı çok yakıştırıyorum salatalara
🍋🥑🍅🥕🌽🌶🍋🥑🍅🥕🌽🌶

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,981
31,590
44
BOLU
Hassas olduğum bir konuda budur salata salatadır eklemeler büklemeler ile salatayı şeklinden şemalinden uzaklaştırmaya gerek yok salata malzemesi bellidir ve salata bir mirastır onu geliştireceğim diyerek ekleme yaparak özünden uzaklaştırılmasına bir salata sever olarak asla müsade etmeyeceğim :)
Soğanın olmadığı salata değil hiçbir yemek makbul değildir bu listeyi hazırlayan her kim ise şiddetle kınıyorum teessüf ediyorum.
Yukarıda ki liste de taban,renk,ve ekstra lezzet için konulan malzemeler tamam da salata da kuru meyve,ay çekirdeği,kabak çekirdeği,ceviz nedir abi ya yapmayın bunu Allah aşkına salataya da hakarettir meyveye de hakarettir.

Son düzenleme:

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,217
86,324
Hassas olduğum bir konuda budur salata salatadır eklemeler büklemeler ile salatayı şeklinden şemalinden uzaklaştırmaya gerek yok salata malzemesi bellidir ve salata bir mirastır onu geliştireceğim diyerek ekleme yaparak özünden uzaklaştırılmasına bir salata sever olarak asla müsade etmeyeceğim :)
Soğanın olmadığı salata değil hiçbir yemek makbul değildir bu listeyi hazırlayan her kim ise şiddetle kınıyorum teessüf ediyorum.
Yukarıda ki liste de taban,renk,ve ekstra lezzet için konulan malzemeler tamam da salata da kuru meyve,ay çekirdeği,kabak çekirdeği,ceviz nedir abi ya yapmayın bunu Allah aşkına salataya da hakarettir meyveye de hakarettir.
İtiraz ediyorum. Salatada mısır ve çekirdeğin lezzetine bir varsanız hemen geri adım atacağınıza eminim.
Nar ekşisini limona tercih ederim.
Salata da taze nane, maydanoz, dereotu gibi yeşillikler çok severim 😍

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,981
31,590
44
BOLU
İtiraz ediyorum. Salatada mısır ve çekirdeğin lezzetine bir varsanız hemen geri adım atacağınıza eminim.
Nar ekşisini limona tercih ederim.
Salata da taze nane, maydanoz, dereotu gibi yeşillikler çok severim 😍
Yeşillikler kısmına eyvallah onlar olmazsa olmaz nar ekşisi veya limon tercih ama çekirdeğin üretiliş amacı salata değildir.

Son mesajlar