Özgün Konu Sarkilardan arda kalan !

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
Yürüyelim mı dedi kendin kendine, farkında olmadan kapıya yönelmişti zaten. Hazırlanmış ayakkabısını giymişti. Aklında net olarak bir şey yoktu. Bu halini seviyordu. Bakalım bugunki kısmetinizde ne varmış diye dusuncelerine meraklı bir imge kondurdu ..
henüz bir kaç adım atmısken güneş dikkatini çekti. Yakacaktı, biraz daha mı bekleseydi? Sonra devam etti #Saye güneşi seviyordu.. olsun yürüyüşe devam etti..
Şimdi yanımda olsa , ordan burdan #FB_IMG_1630314284941.jpgsaye den konuşsak.. şarkıların geride bıraktığı enkazlar olur, açtığı yollar ve izler.. kimi zaman karar veremez insan öyle yüreğinin kalbinin gittigi yerlere akıp gitmek ister. Öyle öylesine dediğime bakma sen. Gönül icindekinin yanında olmak ister. Şarkılar seni şöyle diye bir nağme duymuslugi vardı. Öyle ya şarkılar hep seni söylüyor da ama yetmiyor işte..
Sanki bir masal kahramanının damağımda bıraktığı bir tat.
En korktuğum anda, en sevindiğim andada, en muhtaç olduğum zamanlarda olduğu gibi en kudretli olduğum zaman dilimin de de ...
Seni arıyor seni yaad ediyorum..

Biliyorum ki ben bu yolda yalnız yürümüyorum. Sen herzaman içimde, canımda, yanımda, şiirlerimde, mirildandigim şarkılarda ...

Mavi

Sp Kullanıcı
30 May 2020
2,344
12,691
Şems'in Kırkıncı kuralın da dediği gibi..

Aşk'sız geçen bir ömür beyhude yaşanmıştır. Acaba ilahi aşk peşindemi koşmalıyım mecazi mi, yoksa dünyevi semavi yada cismani diye sorma? Ayrımlar ayrımları doğurur. Aşk' ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur.
Başlı başına bir dünyadır Aşk.
Ya tam ortasındasındır merkezinde, yada dışındasındır, hasretin de.

Yüreğinize sağlık olsun..

sıgınak

"Ateşbaz"
Sp Kullanıcı
17 Şub 2017
1,510
6,485
Şems'in Kırkıncı kuralın da dediği gibi..

Aşk'sız geçen bir ömür beyhude yaşanmıştır. Acaba ilahi aşk peşindemi koşmalıyım mecazi mi, yoksa dünyevi semavi yada cismani diye sorma? Ayrımlar ayrımları doğurur. Aşk' ın hiçbir sıfata ve tamlamaya ihtiyacı yoktur.
Başlı başına bir dünyadır Aşk.
Ya tam ortasındasındır merkezinde, yada dışındasındır, hasretin de.

Yüreğinize sağlık olsun..
Teşekkürler 😊

Son mesajlar