Güncel Sedat Peker,Süleyman Soylu,Alaattin Çakıcı,Mehmet Ağar,Pelikancılar...

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,557
59,115

Youtube bi şey bakmak için girdim bu çıktı önüme,, adam yok satıyor dün yapmış videoyu
9,9 milyon kişi izlemiş

İçeriğine bakmadım çok uzun video

Arkası yarın gibi,,, 🧐🧐
Heyecanlı tın tın tınının🙄🙄

• Beğen
Tepkiler: SiyahSancaktaR

Darksaga

Sp Kullanıcı
23 Şub 2018
868
746
Gerçeğin Ruhu
Umarım Erdoğan bu defa da Sedat Peker, Süleyman Soylu beni kandırdı diye yine meydanlara düşmez. Halk olarak alışkınız gerçi kanmaya kandırılmaya ama mafya işi başka işlere benzemez. Bu tip adamların acıması yoktur, ülke kan gölüne döner.. Faili meçhuller kardeş kavgaları.. Ne kötü..

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,192
86,249

Youtube bi şey bakmak için girdim bu çıktı önüme,, adam yok satıyor dün yapmış videoyu
9,9 milyon kişi izlemiş

İçeriğine bakmadım çok uzun video

Arkası yarın gibi,,, 🧐🧐
Heyecanlı tın tın tınının🙄🙄
Bu nasıl bir konuşma tarzı ya... Böylesiyle bırakın birlikte hareket etmeyi , muhatap bile olunmaz...
Beş dakika tahammül edemedim. Ne anlatırsa anlatsın kaale alınacak bir insan değil. Ben dinlemem şahsen.
Sokak ağzı, argo konuşma... Çok seviyesiz...

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Konuşma tarzı hep mi böyleydi? Daha ayılamamış gibi bir hali var...
Bence hap atıp konuşuyor en şizofreni bile böyle konuşamaz gerçekten önününe taslaklari yazıp koymuşlar okuyor...

Kendini var eden devletten üstün görüp bu hezeyan başka türlü açıklamaz..

Sol Aydın kesmin ağzı sulandı şimdi..

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
18,192
86,249
Bence hap atıp konuşuyor en şizofreni bile böyle konuşamaz gerçekten önününe taslaklari yazıp koymuşlar okuyor...

Kendini var eden devletten üstün görüp bu hezeyan başka türlü açıklamaz..

Sol Aydın kesmin ağzı sulandı şimdi..
Bu adamın sözlerine itibar edenin aklına şaşarım. Bununla birlikte yol alanlar varsa ve gerçekten devletin kurumları içine yerleşmişlerse yazık ki ne yazık derim...
Ben beş dakika tahammül edemedim....

SiyahSancaktaR

CEDDİ OSMANLI !...
Sp Kullanıcı
17 Eyl 2017
17,184
40,282
İstanbul..
Bu adamın sözlerine itibar edenin aklına şaşarım. Bununla birlikte yol alanlar varsa ve gerçekten devletin kurumları içine yerleşmişlerse yazık ki ne yazık derim...
Ben beş dakika tahammül edemedim....
Bunca zaman devlet devlet diye nara atan şimdi böyle ıse kalkışması bis değil planlı bir hareket...

Sözlerine itibar eden sol bir de sözde Aydın kesim acayip heyecanlandılar birden neselerine diyecek yok şu an..

Geçmişte gezi Feto darbe olaylarını özlemi iştahlarını kabarttı...
Değerli muhterem ablam benim...

Darksaga

Sp Kullanıcı
23 Şub 2018
868
746
Gerçeğin Ruhu
Reis 8.videoyu yayınladı :D Yine bomba iddialar.. :D

Özetle bu videoda, Türkiye'nin Suriyedeki terörist gruplara silah gönderdiğinden bahsediyor delilleriyle kendi de bir dönem bu grubun içinde yer almış.. Dünya uluslar arası hukukuna göre iç savaş yaşayan bir ülkeye gizli yoldan terör örgütlerine silah vermek büyük suçtur. Ve bunu yapanların savaş suçlusu olarak Laheyde yargılanması gerekir..

Son mesajlar