Anket Sınıfta Kaldınız Mı?

Sınıfta Kaldınız Mı?

• Evet 1 Kere Kaldım

Kullanılan: 1 5.9%
  • Evet 1'Den Fazla Kaldım

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır Kalmadım

Kullanılan: 16 94.1%

• Kullanılan toplam oy
    17

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,597
67,336
İnsan insanı yoldan çıkarır. İnsanları değerlendirirken ölçün Kur'an ve sünnet olursa herhangi bir insanın (aile, akraba, arkadaş, öğretmen, sanatçı, sporcu, siyasetçi...) hayatın her alanında sana yön/yol gösterenin doğruyu-eğriyi gösterdiğini kısmen anlayabilirsin.
Kısmen dedim, çünkü bilgin, birikimin, tecrüben hiçbir zaman yüzde yüz olmayacak. Çünkü bilgi, tecrübe uçsuz bucaksız derya. Bundan dolayı ne kadar çok bilsen de sadece bilginle değil, bildiğini düşündüğün, güvendiğin insanlarla fikir alış-verişi çok çok önemli.
Öncelikle bilgili, seni en iyi tanıyan ve senin için her konuda en iyisini, en yararlısını isteyecek ve en önemlisi zarar görmemen için detayları gözardı etmeyecek olanlarla fikir alış-verişi yapman gerekir. Herkesten önce anne-babandır bunlar. Sonra kardeş, sonrası sonra işte, anladın daa 😃

Ne demiş atamız olduğunu düşündüğümüz bir zat!
"Danışan dağ aşmış, danışmayan dağın eteğinde kalmış." (Biraz tahrif ettim sözü, idare et 😃)

Veya hepsini unut, benim gibi burnunun dikine git. Ânı yaşa ve beladan kurtulma!
Aboo gece gece nasihatlere gel :D
Oysa su icmeye kalkmistim :D yildirim carpmisa döndüm 🤪
@FırtınaKıran abine kulak ver, gündüzünü bilemem ama gece gece mantikli konusmus 😃

Son mesajlar