Yorum Sizde Sorumlu musunuz ?

HayLaz61

Ah Mine-l Aşk
Yarışma Birincisi
9 Mar 2017
1,956
12,713
Kısa ve Öz ...

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 'nın :

Vakaların artmasında sorumlu hepimizmişiz. Yani 84 milyonun sorumlu olarak gösterilmesi ...

Bakan amcamın açıklamasını beğenmedim...
kendimi kesinlikle sorumlu hissetmiyorum.

Siz kendinizi sorumlu hissediyor musunuz?

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,368
26,738
Taktık gidiyoruz vaka sayısına bugun ki test sayısı 300.000 vaka 55.000 hasta 2500

Oran %0.85

zatürre 2000 yılında yüzde 18, 2010 yılında ise yüzde 11 oranındadır. Hastalığın şiddeti ve seyri değişkenlik gösterebilmektedir. Ölüm oranları, hastaneye yatırılması gerekli olmayarak evde tedavi edilebilen hastalarda yüzde 1 ile 5, hastanede yatarak tedavi görenlerde yüzde 12, hastalığın ciddi seyri nedeniyle yoğun bakıma yatışı gereken hastalarda yüzde 40 civarındadır.”

Türkiye İstatistik Kurumu’nun (TÜİK) verilerinde ise 2018 yılında ülkedeki 21 bin 703 kişinin zatürreden hayatını kaybettiği belirtilmiş.

Hal böyle iken grip yok covid dir o demek hangi akla hizmet. Semptom göstermeyen hastaya ilaca zorlamak neyin düşüncesi.

Bi dur Mayk sende gece gece sahura kalkcaz daha :)

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,923
Kendini bilmez insan o kadar çok ki🤦‍♀️
evet hepimiz sorumluyuz çünkü bu illeti bitirecek olanda biziz.
Testi pozitif çıktığını bile bile insan içine karışanı gördük bu ne aymazlık? Basbas bağırıyo adamlarpozitifsen izole ol diye takan yok😕
Geçenlerde öksürük boğaz ağrısı başladı test yaptırdım ama sonuca kadar izole oldum.
Biraz korku iyi gelir

Son mesajlar