SP Röportaj Sokak Röportajı sükutu-ezber

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,614
42,960
Gördüm gördüm çok sevimli bir @-Hira- admin gördüm sanki ve görsel şov tadında yazıya döktüğü hayranlıkla izlediğim ve okuduğum röportajını da gördüm madem bu kadar şeyi gördün o zaman bu hoş sunum için ablaya teşekkürlerini et bakalım nasıl ediceksin görelim seni çok değerli şirin tweety
Çileğin üstünde de hira yazıyor 😍

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,510
@Eylül Başak yüreğine afiyet olsun mübarek değerli yorumların için,, 💞🌹🙃
Benim için de Allah için değerlisin iyi ki buraya gelmişsin, iyi ki tanıştık Rabbimiz iki cihanlık etsin inşallah, 💞🌹🙃
Rabbimiz hüsnü zannın üzerine kılsın beni inşallah,, 💞🌹🙃
Ben de seni kendime çok yakın hissediyorum anlamışsındır, duygularımız karşılıklı,, 💞🌹🙃
Teşekkürler hakkımda ki güzel sözlerin ve düşüncelerin için, Rabbimiz razı olsun senden inşallah, bil mukabele mübarek ,,, 💞🌹🙃
Ama ammmaa o lafi demiyycinn biliiiinn sevmiim o lafı :zynp::zynp:hzhzhzhz:ıslık:diğer bütün sözlerin kabulümdür, o söz hariç bak diyemiyorum bile,,, 🤭🤭🤭

@Sahra teşekkürler mübarek Sahra yorumlarınız için,,, 🌹🙃
Forumları sevdiğimiz için keza paylaşım da öyle elimizden geldiğince,, 🙃
Duana amin amin amin,, Rabbimiz hep beraber hepimize güzel anılar biriktirmeyi, yüzümüz ve gönlümüzün de hep gülmesini nasip etsin inşallah,,, 🌹🌹🌹🙃
Bana çay yok size kocaman bir :zynp::zynp::hıh::hıh::ıslık::ıslık:
Çay bizden olsun size,,, 🌹🌹🌹🙃:çay:

@Mavi teşekkürler hoş yorumların için yüreğine afiyet olsun mübarek Mavi,,, 💞🌹🙃
Çok güzel sözler okuyorum ve mutlu oldum ve de mahcup oluyorum, herkesten ve senden duyduğum için,, Rabbimiz güzel zannınız üzerine sabit kılsın beni ve bizleri inşallah,,, 💞🌹🙃
Allah için benim içinde değerlisin, haberin olsun,,, 🌹🙃
Benim için de öyle burada yakın olmak istediğim insanlar olabiliyor, kısmet internette ve forumlarda biraz da olsa sohbet etme imkanı olabiliyor,, iki cihanlık muhabbet olsun yürekten ve Allah için olsun inşallah,, 💞🌹🙃
Rabbimiz hep iyi etsin seni inşallah, iyi ol inşallah,, 💞🌹🙃

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,510
@mRs teşekkürler güzel insan hakkımdaki düşüncelerin için yüreğine afiyet olsun inşallah,,, 💞🌹🙃
Oyy oyy çok hoş, güzel sözler söylemişsin ben var mahcup olmak,, 🙃
Kısa zamanda sende o izlenimi bıraktığım için mutlu oldum, inşallah bundan sonra Allah için daha çok muhabbet ederiz, 💞🌹🙃
Dualarına amin amin amin, Rabbimiz ettiğin duaların kat kat fazlasını nasip etsin sana inşallah güzel insan,,, 💞🌹🙃hep iyi ol ve mutlu ol inşallah,,, 💞🌹🙃

@Tatlı Cadı teşekkürler Betül yüreğine sağlık, afiyet olsun inşallah,, 💞🌹🙃
Yine teşekkürler güzel hoş, anlamlı sözlerin en, sizlere öyle görünüyorsam ne mutlu bana, 💞🌹🙃
İnşaallah bundan sonra Allah için muhabbetimiz bol bol olur inşallah,,,
Olur dimee bişi🤭🤭🤭🤭
Dimi yaa çok benzemiyoruz sen bizim çokkk hararetli yanımızsın galiba 🤭🤭🤭
Ne derler yükselenin yükselmiş gitmiştir ondan çok benzemiyoruz 🤭🤭🤭
Sen de tarafımdan seviliyorsun,,, 💞🌹🙃
Rabbimiz yuvana iki cihanlık mutluluk versin inşallah,,, 💞🌹🙃

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,510
@Ali teşekkürler abi düşüncelerin için Rabbimiz razı olsun senden inşallah,
Allah için eksiğimizle varlığımız elimizden geldiğince,,,

@Eymen teşekkürler kardeşim yorumların için yüreğine afiyet olsun inşallah,,
Ama ama o lafı demiycen🤭o lafı yok sayıyorum,,, 🙃
Kimseyi ne kırarız ne de kırılırız inşallah,,
Amin amin Rabbimiz hepimizden razı olsun inşallah,, yuvana Rabbimiz iki cihanlık huzur ve mutluluk versin inşallah,,

Ali

Sp Kullanıcı
15 Eyl 2017
5,923
10,679
Ali teşekkürler abi düşüncelerin için Rabbimiz razı olsun senden inşallah,Allah için eksiğimizle varlığımız elimizden geldiğince,
Sukutu ezber kardesim rica ederim.

Eline saglik ve bizde sana tesekkür ederiz.

Var olup daim olman dilegiyle o kalemine kuvvet biiznillah.

Bu etmis oldugun su güzel dua icinde sende sag ol abim amin ecmain insallah diyorum.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,510
@spesifikay 2. Kimdi dikkatini çeken🧐🧐😑🤔1. Ben değilsem o dikkat dikkat değildir 😒😒🤭🤭
Zaten sükut nikine aşinaymışsın bundan ne anlamalıyım,iyi anliiimm iyi olsun,😒😒🤭🤭bu kadar olsun takılma 🤭

Teşekkürler güzel, anlamlı, hoş düşüncelerin için,, 🌹🌹🙃
İnşaallah hüsnü zannın üzerine sabit kılsın beni, bizleri Rabbimiz,, 🙃
Gönlümüzden geldiğince samimi olmaya çalıyorum Rabbimiz bizi ayırmasın samimiyetten inşallah,, 🌹🙃inşallah ne kırarız ne kırılırız ikisi de iyi bir şey değil, 🙃
Sen de iyi bir izlenim bıraktımsa hep öyle kalırız inşallah,, 🙃
Has sözler söyledin mutlu oldum, sen de mutlu ol ve hep güzel şeyler duyarsın inşallah,,,🌹🙃
Duana canı gönülden amin amin amin hep beraber inşallah gideriz hacca,,, 🌹🌹🌹🙃
İyi ol inşallah,,, 🌹🙃

@Karaton kusura bakma @-Hira- istemeden hakkımda görüşün için seni rahatsız etmiş bulundu o sessiz köşenden,, 🤭🤭
Zaten söyledikten sonra çekilmiştir 🤭
Şampiyon Trabzon 🤭🤭🤭cevap verene kadar olmuş bile,,,

Teşekkürler hakkımda has düşüncelerin için bütün çabamız forum için, iyi olsun yol alsın gitsin,,hep beraber eğlenelim, bilgi edinelim hep hoşluk olsun,, öyle işte,,, 🙃
Yönetim rengi mi dedin🧐🧐(amacım siyah olmak dermişim,,, 🤭🤭🤭)
Şaka bir yana inşallah Allah'ın en güzel boyasına boyananlardan oluruz,, yoksa dünyanın geçici renklerinden ne olur sadece boşuna oyalanmış oluruz,,,, 🙃
Bu baştaçı kısmını es geçiyorum seni şiddetle kınıyorum 😒😒🤭🤭🤭🤭

Bizden de saygılar sevgiler hürmetler sayın kurucu kardeşimiz,, :çay: :çay: :çay: :ıslık: :ıslık: sessizlik De yorar arada içersin,, 🤭🤭

Evet geldik bir yorumlara cevap vermenin sonuna,, 🙃🙃

hakkımda yorum yapan düşüncelerini söyleyen herkese Rabbimiz hepinizden razı olsun inşallah,,, ☕☕🌹🌹🙃🙃

Hira güzel insan,,, 🌹🙃💞
Konuyu hazırlayıp onca emek ve zaman verdiğin için teşekkürler, bu işler bayağı emek ve caba ve zaman istiyor, dışarıdan göründüğü gibi kolay değil,,,
Yüreğine sağlık, afiyet olsun hep her zaman inşallah,,, 💞🌹🌹🙃

Çok hoştu, çok güzel bir konuydu sevgiler saygılar hepinize,,, 💞🌹🙃

Son mesajlar