SP Röportaj Sokak Röportajı Tatlı Cadı

-Hira-

🌱🌱🌱
Sp Kullanıcı
14 May 2020
12,439
66,753
Üçüncü partimiza hosgeldiniz SP-Ailesi :cicek:
Hız kesmeden Röportajımıza devam ediyoruz :alkis:
Yine çok değer verdiğim, nazarımda pek kıymetli olan bir üyenin yanına gidiyoruz :)
Sağolsun Kapısını çalıp da eli boş döndüğüm hiç görülmemiştir, bi un helvası, bi tas corba hic olmazsa peyniri zeytini hep vardır :D
(Ben halen kahvaltı etmedim cok mu belli oluyor) hzhz
Sessizligi ile tanınan kıymetli @Sükût-u Hayâl katılmayı kabul ettiğin için teşekkür ederim :)
Buyur mikrofon sende 🎤

O kadar uyuyor ki hakkında ne diyeceğimi bilemedim 😄(bunu demekle bişey demiş sayılmam dimi )

Heh hatırladıım. Uyanık olduğunda etrafa neşe saçan bi yapısı var. Allah bozmasın.
Daha ne diyebilirim bilmiyorum.
Heh yine hatırladım. Biri Beto diyordu. Ben buradan herkese ilanen duyurmak istiyorum. Sonuna vın ekledim Betovın (Beethoven gibi oldu. 😁) 2 dakika görünüp hemen uykuya kaçtığı için 😁

Allah iyiligini versin emi :D
Beethoven ne ya :D
Teker teker gelin hzhz
Ama güzelmis he sevdim ben cok elit durmuyomu 😃

Seni ve espirlerini daha sık görmek isteriz @Sükût-u Hayâl Teşekkürler yorumun icin 👍🏻

Mikrofonumu kapmis giderken @Alperen61 ile hasbihal eden @Eylül Başaka denk geliyorum :)
Neden önce Eylül, cünkü Ladies first :D

Bizim hoptirik Cadi hakkinda
neler söyleyeceksin Eylülcüm :D

Tatlı cadı foruma ilk geldiğimde beni ilk karşılayan, ilk yazan, ilk çizen, ilk ilgilenen her zaman samimiyetini ve sıcaklığını hissettiren forumun Savunma ve Enerji Bakanı'dır. Onu forumun temel taşlarından biri olarak görüyorum ve yokluğunda dengelerin sarsıldığını hissediyorum. 💜
Hemen hemen bütün üyelerle sıcak ilişkiler kuran, onlarla yakından ilgilenen, sıcaklığı ve muhabbetiyle kendini sevdiren ismiyle müsemma olmuş tatlı mı tatlı cadı mı cadı üyemiz...💜
Hani Nev-i şahsına münhasır derler ya işte öyle biri @Tatlı Cadı 💜
Hayat dolu, kalıbına sığmayan, kahkahasından ve uykusundan asla taviz vermeyen, pozitif enerjisiyle bizlere neşe katan forumun gülen yüzüdür kendisi...

Seni seviyorum güzellik 💜

İyi ki varsın, iyi ki burdasın 💜

Neden mor kalp :D aranızda ki şifre mi :D

Evet o mor kalp çok seviyor 😃

Bende kırmızı seviyom insan arayada kırmızı sıkıstırır o kadar mikrofon uzatıoz vay gıcık :D :trip:
Demeye gerek kalmadan kirmizi kalpleri önüme serdi
tabi simdi o kadar cok kalbi yayinlayip sizleri sıkmak istemem :D ❤

Vee sıkı durun arkadaslar o kadar mor kalpten sonra.. forum hayatında gelmiş geçmiş en az emoji kullanarak zirveye oynayan @Alperen61 e veriyorum mikrofonu 😃hzhz
Buyur abilerin en kralı :ricaa: 🎤

Tatlı cadı...
Adı üstünde hem tatlı hem cadı olmayı aynı anda becerebilme kapasitesine sahip birisi.
Neseli pozitif.
Olduğu gibi görünür göründüğü gibi olur.
Forumdaki bir kaç Çeneratörden birisidir diğeri kim derseniz düşüp bayılırım.Günlük kelime hazinesi fazladır kota dolsa bile umursamaz avans kullanır.
Dobradır.
Herkesle iletişim kurabilir.Ama ters düşünce hışmı da fenadır.
10 yıl önceden tek farkı Öykünün büyümesidir başka bir fark yoktur.
Niyet eder diyete gömülür balık ete.
Egosu yoktur legosu da yoktur babası almamış kocası alsın diye bekliyor :)
İyidir hoştur kahve içmekten sarhoştur hayatta anlar yaşanmalıdır gerisi ona göre boştur.
Velhasıl kelam yaşama coşkusunu etrafına yansıtan bir cadıdır.
Kendisine hürmetlerimi arz ederken selamlarımı yolluyorum

Gördüğünüz üzere tek bir emoji ile bütün yorumu noktalamayı basardı :D
Kendisine teşekkür edip yanından ayrılıyoruz :D

Ne olup ne bitiyor ben anlamıyorum
abimden mikrofonu alıp yoluma devam edecekken @Ruveyda abla cıkıyor karsıma :D
Demek evlilik böyle bisey hzhz

Rengin cok yakısmıs kızz :D

Bana her renk yakısır Hiracım:hyrolmaz:

Bu Kurucu Eşleride pek bi havalı oluyo canım 🤪 hzhz

tamam tamam renk konusunu gecelim :D
Çankırılı Cadı konuğumuz ve eminim senin yorumunu cok merak ediyordur :D 🎤

Tatlı Cadı kardeşim gibi insanı neşelendiren gülümseten yanı ile çok renkli bir kişilik.
Arada kayboluyor sonra güneş gibi doğuyor.
İyiki varsın iyiki seni tanımışım

Vay arkadas güneşim diyenleri mi ararsın, mehtabım olup gecemi aydınlatıyor diyeni mi :D
O zaman bende

Sevmekten kim usanır
Tadına doyum olmaz
Hangi gönül uslanır aah
Sevenle oyun olmaz diyorum.. :)

Seven Sevdiğine Sevdiğini Söylesin..:ricaa:

Sevgiyle kalın.. ❤

kestiiik :kahve3:

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Ah benim aslında cok neşeli eglenceli olan ama kendini kapatmış gizlemiş @Sükût-u Hayâl abim adım cıkmış uykucuya sen inanma hepsi sosyal medyanın abartmasıhzhz külliyen yalan demek isterdim ama cok dürüst biriyim diyemiyorum işte gerisini sen anla 😂
Bana hocadan baskası beto demiyordu ama sana da serbest sevdim beethoveni 😂. Betofın da olabilirmiş bak kelime nasıl cogaldı hocaa al sana bir sürü isim 😂
@Kenshi
2 senede toplasan 5 kere betül dedigini duymadı neyse konumuz o deil :trip:
Yorumların için cok tesekkür ederim abi :alkis:
Lütfen içindeki cocugun ölmesine izin verme ☺

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Foruma ilk geldiginde nikin beni sana cekmişti neden cünkü hem eylüldü hem başak yani ben 😂 savunma enerjı bakanı demişssin valla benden cok güzel avukat olurduda ben aklımı kullanamadım ahh ahh muvekkillerim özür dilerim sizi bensiz bıraktıgım için :) benim için haklı neyse odur karsımdakinin kim oldugu pek onemli deil :para:
Herkezde kahkama uykuma takmış siz kimde gördünüz boyle kahkaha kıymetimi bilin 😂 az once teyzemle konusurken kahkaha attım enistem keyfe bak hayat size güzel die bagırdı sende gül enişte parayla deil dedim 😂 bunu suan nie söyledim bilmiom neyse maşallah diyin yaa sonra hemen nazar oluyorum 🧿
Uyku canım uyku aramızdaki ilişkiyi cook kıskanıyorsunuz biliyorum ama bosuna ugrasmayın ilişkimizi bozamazsınız bu mesajı bitirince az uyuycam :uykucu:
Yorumların için tesekkür ederim 💜

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,602
42,903
Dursun abimmm yaaa kelime haznem ne kadar geniş olursa olsa ha bi seni bide hirayla baş edemem bak o yüzden o topların altına hiç giriyor muyum hzhz Seninle en sevdiğim konu siyaset konusması bilgimden deil he ters olmamızdan 😂
Adımı bosuna tatlı cadı yapmadık herhalde bir sebebi vardı tersimi daha siz görmeniz ya neyse :cadıı:
Diyet niyettir balık et nefistir 😂
Napayım ya yemek yemesini seviyorum cok bi fazlalıgımda yok hepi topu 30 kusur ama göstermiyorum ya 🤪
Heya öykü büyüdü tam bir ergenos oldu başıma Allah kolaylar versin bana :)
Selamını aldım ve aleykumselam 🙋‍♀️
yorumların için cok tesekkür ederim sımartıyorsunuz 🙃

Son mesajlar