SP Gündem Tarkan’ın yeni şarkısı ‘Geççek’ sosyal medyada Gündem oldu..

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,676
43,173
Niye 90 yıllara gitmesini biliyorsun,, 🤭🤭

Konu Erdoğan olunca aslan kesiliyorsun,, ne oldii şimdi duygusal sömürüsüne gelme oldiii başka,,, 🤭🤭

Erdoğan oley Erdoğan oley Erdoğan oleyy🤭🤭🤭
sevmek zorunda olduğumu düşünmediğim için Aslan kesiliyorum kaldıran cok oluyor napim pısıyımmı bi kenara :)
90 Lara gitti gitmedi mi insanların alım gücüne bak düştü düşmedi mi kalitesine bak düştü düşmedi mi haaa bunlar olanlar da hala destekliyorsa banane iyi oluyor o zaman
Benim tuzum kuru 😂
iPhone 11 den yazması da ayrı güzel oluyormuş hee 😂😂

Mystery

Teknik Destek
Teknik Destek
29 Ocak 2017
6,395
26,864
Valla böyle çalınıyorsa helal hoş olsun... =))

Bu cümleyi kafamda anlamlandiramiyorum. Birini eleştirirken doğrularını söyleyip yanlışları görmezden gelmek sizin gibi biri için bukadar basit olmamalı. Doğruyu konuşun buna itirazımız yok ama siz eğitici biri olarak yanlisida söyleyin. Yoksa guvenirliliginiz kalmaz.

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,758
59,866
sevmek zorunda olduğumu düşünmediğim için Aslan kesiliyorum kaldıran cok oluyor napim pısıyımmı bi kenara :)
90 Lara gitti gitmedi mi insanların alım gücüne bak düştü düşmedi mi kalitesine bak düştü düşmedi mi haaa bunlar olanlar da hala destekliyorsa banane iyi oluyor o zaman
Benim tuzum kuru 😂
iPhone 11 den yazması da ayrı güzel oluyormuş hee 😂😂
Yok sevme sev diyen yok zaten 😏😏😏
Erdoğan'ı sevenlerin sevgisi yeter ona🤭🤭🤭

Ovvv hani alım güçün yoktu,, 😳😳😳
Ayfonlar havada uçuşuyor,, en çok sizin gibi zenginler ağlıyor ahh ya🙄🙄🙄😳😳🤭🤭🤭

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,783
8,465
Bu cümleyi kafamda anlamlandiramiyorum. Birini eleştirirken doğrularını söyleyip yanlışları görmezden gelmek sizin gibi biri için bukadar basit olmamalı. Doğruyu konuşun buna itirazımız yok ama siz eğitici biri olarak yanlisida söyleyin. Yoksa guvenirliliginiz kalmaz.
Ya bu o konuya atfen anlık bir deyimdi. Yani, bir şey haramsa bana da haram, sana da haram, babama da haram... Kim olursa olsun, haram helale dönüşmez. Yani orada "Şunları yaptılar, o kadar iyilikleri olmuş, biraz da çalsınlar, helaldir" der miyim, aklı başında biri böyle söyleyebilir mi? Kim yemişse yarin hesabını Allah'a verecek ve bundan asla kaçamayacaktır.

ERDOĞAN uzun vadeli yönetimde kaldı, iyi işler de yaptı, hırsı ve azimli de, gücü nizpetinde çalışıyor mücadele ediyor, hizmetde de bulunuyor ve dünyada da en tanınan bir lider...

Yani, miskin bir lider olsa tanınır mı? Atalarını, dinini, diyanetini seven de bir lider... Yani çok çalışınca, birileri de sanıyor ki, "Çok götürüyor, çok hırsızlık yapıyor, şunu yapıyor bunu yapıyor" sanıyor...
Saray'ından çıkmasa makam odası ile yatak odası arasında kalsaydı ERDOĞAN, "Vay ve ne iyi lider, ne yedi ne çaldı, bir hırka bir lokma da ekmek yaşantısına öyle devam etti" denecekti...

Meyveli ağaç taşlanır... Siyasette meyveli ağacın taşlanma biçimi: Hırsız, çalıyor, götürüyor vs.

Netice: İsterse melek gibi insan olun, çalamazsınız... Allah bunun hesabını sizden sorar..!!!!

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,783
8,465
Yani, Tarkan adam değil, sanatçı değil, karı gibi kıvırıyor, oğlan vs. deseniz de, yani hakaret etmek için bile sosyal medyada onun için bir alan dolduruyorsunuz, o bu haliyle de kazanıyor... Diyorsunuz ki, adam sanatçı müsveddesi, doğrudur, doğrudur ama bu doğruluğunuz onun trendini, kazanımını, popülerliğini, reklamını, gündem olmasını engellemiyor, bilakis "sanatçı müsveddesi" şeklinde iki kelimelik cümleniz bile hanesine "para" olarak yansıyor...

Sanırım Eylül BAŞAK Hanım da yukarıda böyle bir yorum yapmıştı. Sizin kavganızdan dahi kazanan biri o, diyordu ve bizleri de uyarıyordu...

Daha dün bir bugün iki, bu platform da bile yorumlar 8. sahifeyi açmış...

O trendinde biz kavgasındayız birbirimizle... =))

• Beğen
Tepkiler: sükutu-ezber

Tahsin EMİN

"Özlem" için "Ümit..."
Sp Kullanıcı
23 Ara 2020
2,783
8,465
Tarkan, Youtube kanalını açmış, açtığından bu güne kanalını 2.000.000.000 kişi ziyaret etmiş... Dünyanın 6'da 1'i gibi...
Adam afedersiniz zaruri ihtiyacına gitse oradan bile para kazanıyor.. =))

• Beğen
Tepkiler: Tatlı Cadı

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K