Yorum Tek bir soru

sükutu-ezber

Öyle işte,,,
Sp Kullanıcı
11 Şub 2017
16,660
59,511
TEK BİR SORU
“Onun yerinde ben olsaydım, acaba nasıl hareket ederdim?”

Bu soru, herhangi bir konuda, bizi Müslüman kardeşlerimize karşı insaflı ve adaletli olmaya götürecek yolun başlangıcıdır.

Herkesi kendi durduğumuz ve baktığımız yere göre değerlendirirken, insaf ve adaleti gözden kaçırabiliyoruz zira…

Taha Kılınç

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,021
53,609
Seyy ya ben bişi diyecem ama konu hakkında değil empati hakkında ,
Ne zaman empati kursam yine başka yolllarda çözüm ve davranış buluyorum karsimdakini yine anlayamıyorum 😀
Ama empati kurmam genelde kişinin davranışını yargilmam keyfi onu istemiş yapmış der geçerim banane 😏
tamam ben tuhafim söylemenize gerek yok der ve giderim 😏

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,923
Ne zaman empati kursam yine başka yolllarda çözüm ve davranış buluyorum karsimdakini yine anlayamıyorum 😀
Ama empati kurmam genelde kişinin davranışını yargilmam keyfi onu istemiş yapmış der geçerim banane 😏
Bi söz var
“Benim geçtiğim yollardan geçip öyle beni yargılayın” anlamında. Sanırsam sendeki durum bu yani farklı bi hayatın olmuş hep o yüzden bakış açın farklı. Standartlarüstüsün 🤭

EzEL

Sp Kullanıcı
13 Haz 2022
1,725
7,801
Bi söz var
“Benim geçtiğim yollardan geçip öyle beni yargılayın” anlamında. Sanırsam sendeki durum bu yani farklı bi hayatın olmuş hep o yüzden bakış açın farklı. Standartlarüstüsün 🤭
Ne diyosunuz ben hiç bişi anlamıyoeum 🤔😅

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,320
29,328
Onun yerine onların yerine kalp kırmamaya özen gösterirdim çatır çatır insanlar kalp kırıyor 🤔

• Beğen
Tepkiler: Eylül Başak

Son mesajlar