Çakma Bilge

Alperen61

Alperen ve Ruveyda'nın babası.
Yönetici
Kurucu
30 Ocak 2017
4,993
31,650
44
BOLU
alperen ki kendi şiiri degil. alıntı onuda mı farketmedin
:) :) :)
Alıntı olduğu doğrudur.
şiirin altında
dursun ali yazmıyor mu
Şiirin altında Dursunali Aşkar yazıyor buda doğrudur.
buna kısaca
kes kopyala yapıştır deniyor
kısaca
Kes kopyala yapıştırın ne olduğunu bilmiyordum öğrendim teşekkür ederim.
Kesmedim kopyaladım yapıştırdım doğrudur zira not defterinde yazılı idi şiir biraz düzeltme yapmam gerekiyordu.
Düzeltmeleri yapınca kestim kopyaladım desem yalan olur kesmedim kopyala yapıştır yaptım alttaki ismi silmedim zira o benim Türkiye Cumhuriyeti'nin bana vermiş olduğu kimlikte yazılı olan ismim.
Filozofça takılmayı bir kenara koyun kendinizi doğrucu Davut filan sanmayın.
Bu karalama 2012 yılında yazılmıştır.Bakın o zaman yine bu sitede bir başkasını eleştirmek adına yazılmış bir karalamadır.Belki ikna olursunuz diye sitenin yedeğinden ekran resimlerini alıp paylaşıyorum burada.
Alıntı yapmak suç değil ama yapmadığım bir şey ile itham edildiğim için yapıyorum bunu.10.JPG20.JPG30.JPG

mûstahsen

Sp Kullanıcı
25 Mar 2018
448
2,323
Sancaktar, eğer seni savunmak icin bana sira gelirse; anlaki bittiginin resmidir! ;) uzun uzadiya yazmayi sevmiyorum.. biliyorum ki, alperen bu siiri buraya boşuna asmadi..nefi de sen bana ne dersen de ben galileyiiim..heyttt..dedi mi..dedi valla:) alperen'nin bu siirle bana taş attiğıni dusunsem..gider 20 misralik şiir yazarak gelirdim..:) ben daha cok benzetme, mubalağa yapiyorum..lakin anlaşilamiyorum ya da anlatamiyorum..cok mu onemli..yooo..:)az once mubalağa yaptigim zat bana numune misin? dedi..:) daha onceden ilac gibi hediye diyerek benzetme yaptim..adam dm ye gel psikoljik sorunlarin var. dr.vs..dedi..:) hz.suleyman'a atfen bir söz duymustum..Anlayiş, kişinin yaşam kaynağidir..mealen boyle bir seydi..;) sozun ozu ; tavşan dağa küsmüs, dagin haberi yokmuş..ne alaka..:d

Son mesajlar