Anket Sade Maden Suyu mu Yoksa Meyveli mi?

Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    5

Tatlı Cadı

🌼🌼🌼
Editör
9 Nis 2020
8,674
43,159
Meyveli ama yasak o yüzden sade içiyorum :)
Geçen arkadaş gelecekti bizim dükkana uğramış soda almaya sormuş benim adama Betül hangisinden içiyo sade içer demiş bana sade kendine meyveli getirmiş dedim la bana niye sade getirdin Abdullah sade içiyo dedi dedi 😏
Neymiş efendim sekerliymiş o napalım ölek mi 🤪
Neyse bende bi ara çok abartmıştım 4 5 tane meyveli içiyodum günde belki 6 da olabilir 🙈 neyse cevap meyveli ama sade içiyorum 😃

Ofelya

Sp Kullanıcı
22 Ağu 2021
1,721
6,630
Meyveli ama yasak o yüzden sade içiyorum :)
Geçen arkadaş gelecekti bizim dükkana uğramış soda almaya sormuş benim adama Betül hangisinden içiyo sade içer demiş bana sade kendine meyveli getirmiş dedim la bana niye sade getirdin Abdullah sade içiyo dedi dedi 😏
Neymiş efendim sekerliymiş o napalım ölek mi 🤪
Neyse bende bi ara çok abartmıştım 4 5 tane meyveli içiyodum günde belki 6 da olabilir 🙈 neyse cevap meyveli ama sade içiyorum 😃
Sen şaseli içmeye alış meyveliler hep şeker vişneli ve elmalısını cok severdim uzun süredir içmedim😅😆

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
Sade içerim
Ammmaaa velakin geçen haberde izledim sade olan tansiyonu meyveli olan şekeri etkiliyomus
Bende hemen doktora sordum günde bir taneden bişi olmaz dedi ki bende günde bir tane içmiyorum nadir içerim 😀

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,195
54,114
Ayy ne doktoru bana Kızz ne sanşlısın sen :)
Sinirlenme tansiyonun çıkar dicem de sen bunu biliyorsundur ama yinede bi agrasif tip var gibi sende :)
Geçmiş olsun cnm bende geleceğin tansiyon şeker hastası adayıyım
Hepmi şanssız olalım bir yerde tutsun dimi şans 😊
Eskidendi aşırı agresif durumları şimdi neden de yok sinirlenmeme pamuk şekeri gibi insanım beee😀
Teşekkür ederim sende dikkat et 😊

Son mesajlar

Cevaplar
2K
Görüntüleme
61K