Özgün Konu Sevgi Platformu İnfo 2020

Tuğba

Editör
Yönetici
Editör
30 Ocak 2017
3,030
11,923
Acısı ve tatlısıyla geride bırakmaya hazırlandığımız 2020 yılının bitmesine sayılı Günler kala istedik ki....
Sevgi Platformu ailesi olarak sanal da olsa bir çok anı biriktirdiğimiz 2020 yılına dair kalıcı bir anımız bir izimiz olsun.
Bu maksatla ne yapabiliriz diye çıktığımız yol bizi bu video yapma noktasına kadar getirdi.

Videonun yapımımda emeği geçen herkese teşekkür ederken,videonun ortaya çıkmasına vesile olan....
Tüm Sevgi platformu ailesi bireyleri iyiki varsınız,iyiki burada bizimlesiniz ..
Bu güzel ortamın dahada güzelleşmesine vesile oldunuz.
Sevgiplatformu sizlerle çok daha güzel. Yönetim adına Hepinize teşekkür ederiz .:)

Ekli dosyayı görüntüle 14810

Ekli dosyayı görüntüle 14811
Ya çok duygulandım 🥺
Adıma yazılanlar için çok teşekkür ederim ,bilemedim daha ne yazsam 🤷‍♀️ Hepimizde yeri ayrı bu forumun , 10 yıl oldu bende, daha fazlası olanda var. Duygulandım 😢

Âşikâr

Fatıma zümra'm..💙
Sp Kullanıcı
31 May 2020
1,871
11,634
Dıyar-ı Mevlana
@Sükutu LeyL ve @Âşikâr siz o zamanlar forumda yoktunuz belki Konu gözünüzden kacmıstır :)
🌺🌺
Evet kuzum yoktum o vakitler de forum da..hatirlattigin çoook tesekkur ederim😀😍💞

Çok duygulandım,yoktum ama unutulmamışım..emeği geçen herkese ayri ayri tesekkur ederim..cok mutlu oldum..süper bir video olmuş :) 💞

Son mesajlar