Tek taraflı arkadaşlığın işaretleri

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,168
90,469
Tek taraflı arkadaşlık olmaz. Arkadaşsınızdır, sizin emeğiniz, sizin çabalarınız, sizin alttan almalarınız ile devam eden bir arkadaşlık varsa bir süre sonra ruhunuzun yorulduğunu hisseder ve o arkadaşlığa bir son verirsiniz... Böyle ilişkiler uzun vadeli olmaz. İnsanı sanıldığından çok yıpratır.
Böyle başlayan bir arkadaşlığım olmadı ama o yöne kayan arkadaşlıklarım oldu. Bir iki üç sabrederim ama baktım ki devam ediyor GÜLE GÜLE ARKADAŞIM derim. Ne geçmişi konuşur ne de tartışmaya girerim. Olayı dramatize etmeyi sevmiyorum. Onu hayatımın dışında bırakır, sessiz sedasız yoluma devam ederim...

Çimen

Burnunun Dikinde
Kurucu Varisi
15 Eki 2020
11,450
55,356
Tek taraflı arkadaşlık olmaz. Arkadaşsınızdır, sizin emeğiniz, sizin çabalarınız, sizin alttan almalarınız ile devam eden bir arkadaşlık varsa bir süre sonra ruhunuzun yorulduğunu hisseder ve o arkadaşlığa bir son verirsiniz... Böyle ilişkiler uzun vadeli olmaz. İnsanı sanıldığından çok yıpratır.
Böyle başlayan bir arkadaşlığım olmadı ama o yöne kayan arkadaşlıklarım oldu. Bir iki üç sabrederim ama baktım ki devam ediyor GÜLE GÜLE ARKADAŞIM derim. Ne geçmişi konuşur ne de tartışmaya girerim. Olayı dramatize etmeyi sevmiyorum. Onu hayatımın dışında bırakır, sessiz sedasız yoluma devam ederim...
Ah ah bu güle güle arkadaşım ND de yakmıştı beni anılarım depreşti :zynp:

AçelyA

Hayat kısa,günler daha da kısa
Sp Kullanıcı
26 Eki 2021
200
1,244
Benim böyle bir arkadaşım var,buradan selam olsun 😆 yalnız tek madde uymuyor pek dert anlatmaz ,burada olmayan bir madde var onu ekleyelim dengelensin;öyle güzel güzel muhabbet ederken çeker gider veda sözü söylemez ama iyi biridir diyeceğim de bilemedim ya ,inandırıcı olmadı 🤣

Eylül Başak

Administrator
Yönetici
Adminiçe
31 Mar 2020
19,168
90,469
Sevgili @sükutu-ezber ve sevgili @Çimen size yaşattığım hayal kırıklığından dolayı özür dilerim.😃
Soru o şekilde gelince cevabıda ona göre vermek zorundaydım. Yoksa benim dostluğumu kaybeden düşünsün. Hiçbir zaman birilerini hayatımdan çıkardığım için üzülmedim, çıkardıktan sonra hiççççç üzülmedim. Ben ne üzülücem yaaaa. Benim dostluğumu kaybeden üzülsün. 🙃

Son mesajlar