Güvercin mi karga mı ?

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Güvercin evde beslenmez, kümeste beslenir lakin bu yabani güvercin. Yabani güvercinler kapalı ortama alışık bir yapıya sahip değiller. Onu kapalı bir yerde tutmak işkence olur.

Güvercin beslemiş biri olarak tavsiyem bir an önce bırakın.
Öyle düşünüyorum zaten ama uçamıyor kanadında bir sıkıntı mı var bilmiyorum toparlansın salarım inşallah ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sükût-u Hayâl

Yıldırım çarpmış
Sp Kullanıcı
8 Tem 2018
2,902
14,416
Yavru gibi duruyor ama uçamayacak kadar değil. Karga, kedi vs. saldırısına maruz kalıp yaralanmış da olabilir. Yakında bir veteriner varsa bakması iyi olur. Korku da olabilir uçmama sebebi

• Beğen
Tepkiler: Birindarfatma

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Yavru gibi duruyor ama uçamayacak kadar değil. Karga, kedi vs. saldırısına maruz kalıp yaralanmış da olabilir. Yakında bir veteriner varsa bakması iyi olur. Korku da olabilir uçmama sebebi
Yavru zaten Veteriner baya Bi uzak bize ben baktım ama bişey anlamadım zaten şimdi salmamamın amacı kedi köpeğe yem etmemek ?

İklil

"Hissedilen her şeye cümle kurulamıyor."
Sp Kullanıcı
20 Şub 2017
8,339
29,406
Cami avlusundakilere benzettim.
Iklil'in dedigi gibi gagasindan kaybetti sanki hzhz
yavru oldugundan da olabilir.hzhz
Kesin karga dir da diyemiyorum gecen hafta yavru kargaya ucmayi ogretirken dusmus bizim buraya
Alti yedi tane karga durmadan hem ucuyor hem de bagiriyorlar kiraz agacinin etrafin da inip cikiyorlar kiraxa geldiler dusundum.
Sesler durmayinca inip baktik yavru bir karga dusmus ucamiyor da bizi gorunce ziplayarak dallara yukseldi annesi babasi akraba cumbur cemaat gelmislerhaha:saldiriya ugrariz diye dokunmadik..
bununla hic alakasi yok suphe de yok o kesin kargaydi yani simsiyah
hzhz
Ekli dosyayı görüntüle 3497
Avludaki guvercinler
Bu yaban güvercini ayakları bile farklı onun o bir kişi benmiyim karga diyen ?

Son mesajlar