Güvercin mi karga mı ?

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Cidden bunun kargayla alakasi yok..
Özellikle almanya da ki güvercinler böyle :))
Bu hem güvercin hemde gurbetci bence :D
gurbetciyi nerde görsem tanirim hzhz
Kuzum ya safligindsn kafese kisilmis bile :D
Evet ya evde nasıl tutacam bilemedim bu idarelik eğer güvercin olduğunu tescillersek? ona daha güzel bir yer yaparım uçamadığı için salmadım kedi köpek yer diye ?

GüLBeYaZ

Ehl-i sünnet
Sp Kullanıcı
21 Ağu 2017
2,433
8,010
Cami avlusundakilere benzettim.
Iklil'in dedigi gibi gagasindan kaybetti sanki hzhz
yavru oldugundan da olabilir.hzhz
Kesin karga dir da diyemiyorum gecen hafta yavru kargaya ucmayi ogretirken dusmus bizim buraya
Alti yedi tane karga durmadan hem ucuyor hem de bagiriyorlar kiraz agacinin etrafin da inip cikiyorlar kiraxa geldiler dusundum.
Sesler durmayinca inip baktik yavru bir karga dusmus ucamiyor da bizi gorunce ziplayarak dallara yukseldi annesi babasi akraba cumbur cemaat gelmislerhaha:saldiriya ugrariz diye dokunmadik..
bununla hic alakasi yok suphe de yok o kesin kargaydi yani simsiyah
hzhz
Screenshot_2020-06-16-09-15-08-1.png
Avludaki guvercinler

Meryem

Sp Kullanıcı
13 Haz 2020
2,139
9,889
Cami avlusundakilere benzettim.
Iklil'in dedigi gibi gagasindan kaybetti sanki hzhz
yavru oldugundan da olabilir.hzhz
Kesin karga dir da diyemiyorum gecen hafta yavru kargaya ucmayi ogretirken dusmus bizim buraya
Alti yedi tane karga durmadan hem ucuyor hem de bagiriyorlar kiraz agacinin etrafin da inip cikiyorlar kiraxa geldiler dusundum.
Sesler durmayinca inip baktik yavru bir karga dusmus ucamiyor da bizi gorunce ziplayarak dallara yukseldi annesi babasi akraba cumbur cemaat gelmislerhaha:saldiriya ugrariz diye dokunmadik..
bununla hic alakasi yok suphe de yok o kesin kargaydi yani simsiyah
hzhz
Ekli dosyayı görüntüle 3497
Avludaki guvercinler
Ben tanımıyorum karga mı diye diye kargalar geldi bende korktum bırakıp gideyim diye ama iyiki bırakmamışım güvercin miş ?ama çoğunluk yabani güvercin dedi ?

Son mesajlar